Помощ! Обилно слюноотделяне

  • 7 107
  • 13
Здравейте, майчета и бременни!

Аз съм бременна в четвърти месец и от самото начало имам много обилно слюноотделяне. От тези ужасни слюнки ми се гади и съм принудена постоянно (с извинение) да плюя или да гълтам  Sick. Направо не издържам вече. Налага ми се да имам под ръка кофичка. Измъчих се...

Моля ви, ако сте имали подобен проблем по време на бременността, пишете ми как сте се справили или кога слюноотделянето е отшумяло само. Дано да не е до края на бременността, че доста ми остава  Sad

Благодаря ви предварително!
Поздрави, лека бременност и здрави дечица на всички!
Виж целия пост
# 1
Здрасти! Ами аз няма да те успокоя само ще споделя, че и аз се плюнча като идиот от самото начало и страшно ми се гади от тея лиги  #Cussing out Аз още съм в трети месец и да ти кажа, напоследък започна да ми се гади по-малко и като че ли и по-малко се плюнча. Надявам се с гаденето да отмине и тая шантава екстра! Ама е забавно де!  Joy На мен ми е много смешно. Като се возим в колата, мъжът ми вече си знае и през няколко минути отбива за да плюя.  Joy
Виж целия пост
# 2
и аз имах такъв период, който отшумя като спрях да драйфам-края на 3ти месец. споко!!
Виж целия пост
# 3
Да ти кажа аз имах същия проблем-такова адско слюноотделяне,че полудявах,трябваше постоянно да плюя.Гинеколога ми каза,че е съвсем нормално.Пиех кисело мляко и газирани неща,от които имах ефект,ако искаш пробвай.
Виж целия пост
# 4
Това да не ти е от гаденето?
Яж солети и такива сухи неща от същия тип, да ти поема, друго не знам какво да те посъветвам.
Виж целия пост
# 5
Момичета, благодаря ви за отговорите! Дано при всички нас неразположенията бързо да отминат!
Виж целия пост
# 6
Това е много често срещано и все пак е по-добре от постоянното повръщане. Аз бях също като теб. Това ще отмине към края на 3ти и началото на 4ти месец. А дотогава аж солети или сухари (най-добре сутрин на гладно). Пиенето на газирано помагаше и на мен, а също и смукането на бонбони. Hug
Виж целия пост
# 7
Така бях с първата бременност. Толкова слюнка, че все едно нон стоп пия вода. Излишно е да ти казвам какво повръщах Sick Отшумя ми някъде към 4тия месец, заедно с повръщането.
Много, много е гадно, разбирам те baby_neutral
Виж целия пост
# 8
кофтито е, че вече съм в 4-ти, а не ми минава
Виж целия пост
# 9
Въпрос на време е, предполагам. Но не се лъжи да смучеш бомбони, няма резултат, а само качваш кг. Аз така направих, смуках за да облекча гадостта, но само дето качих 5 кг до третия месец.
Ще мине Peace
Виж целия пост
# 10
Те бонбоните какво помагат? Само овкусяват слюнката  Grinning ! Най-ефикасни са солетите, обаче пък се отразяват на запека, така че и с тях внимавай ако имаш и тази екстра! Скоро ще ти мине ще видиш и ще ти липсва!
Виж целия пост
# 11
Те бонбоните какво помагат? Само овкусяват слюнката  Grinning ! Най-ефикасни са солетите, обаче пък се отразяват на запека, така че и с тях внимавай ако имаш и тази екстра! Скоро ще ти мине ще видиш и ще ти липсва!

Така е, но в това положение всеки прави всичко възможно, за да облекчи "страданията" си.
Виж целия пост
# 12
аз не съм била така но моя близка милата, пенеше се като боксер...обаче роди момченце. И всичките ми познати, дето родиха момчета се плюнчеха и повръщаха! Мове пък така да се познава:)
Успех и лека бременност и после да кажеш дали съм била права Laughing
Виж целия пост
# 13
Да не те отчаивам ама при мен спря след като родих!Обаче пьк почна по-кьсно-кьм 6 тия месец.Пожелажам лека бременност и бьрзо раждане! newsm10.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия