маратонки или обувки за пролетта?

  • 2 272
  • 49
какво ще купите за пролетта на децата си (2 -3год)? какви марки предпочитате?
Виж целия пост
# 1
Сефте купих на щерката маратонки (и то не за ежедневно натоварено носене) когато беше на 5г. и половина. Преди това винаги съм купувала ортопедични обувки и сандали, които да обхващат глезена, задължително от естествена кожа. Но нашата от малка ходи много - на 2 г. и половина не й се опираше 3-4 километров преход без почивка (градско), а се очертава дюстабанлийка и краката й доста се потят.
Виж целия пост
# 2
до кога се ходи с ортопедични обувки? ние нямаме проблеми, но те не се виждата с просто око, нали?
Виж целия пост
# 3
Аз знам, че е вредно да се ходи с ортопедични обувки. В Горна Баня много ми се караха, че купувам такива на детето - обувката трябва да е възможно най-лека и мека.
Маратонките мн. не ги одобрявам, защото запарват. но моята много харесва барбешките и от 2 г. ходи с такива.
Виж целия пост
# 4
И двете  Grinning
Виж целия пост
# 5
Обикновенно пролетта купувам маратонки - носи ги 1-2 месеца и започва със сандалите и гуменките. А есента купувам обувки., които поне досега носи и пролетно време.

И аз като Лекси не купувам ортопедични обувки откакто ходих в ортопедичната болница в Горна Баня с детето на преглед!
Виж целия пост
# 6
Купувам  маратонки-за игра,ако са хубави и не евтини не запарват/е в голямата жега не носим маратонки/ Laughing
Купувам и обувки -за роклички ,да се кипри момата,на баткото пак така и от двете
Виж целия пост
# 7
 Обувки,тъй като ходят предимно с рокли. Hug
Виж целия пост
# 8
Предпочитам  маратонки.
И аз знам,че ортопедични обувки не се слагат,освен ако детето наистина няма нужда от такива.
Виж целия пост
# 9
Тоже  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
И аз  така- всъщност от есента Влади има 2 чифта обувки и един чифт маратонки, които му стават, а вече съм му купила и още едни маратонки  Laughing
маратонки: Адидас, Рийбок, найк;
обувки: Минимен,Примиджи,Капчица, К&К- каквито ми харесат и какъвто цвят ми трябва  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
И аз и двете
Виж целия пост
# 12
и двете
Виж целия пост
# 13
Вече купих маратонки, ще купя и обувки.
Виж целия пост
# 14
аз вече  купих и 2те.почна да се стопля а с  ботушките е малко топло а и тежат на краката му.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия