запитване до мами на малки момичета

  • 1 655
  • 31
Здравейте, , какъв шампоан за коса ползвате за децата, ние също къпем нашата мома с дет.шампоан но забелязвам , че косичката и е суха, отвреме на време слагам балсам но дали е редно.
Виж целия пост
# 1
Къпя детето си с шампоан на фирма Клоран и Мустела и съм много доволна  Flutter Истината е че мия косата през 1-2 дена  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
шампоана на "чико" за тяло и коса е страхотен -цената е 10лв , но се ползва доста дълго време
Виж целия пост
# 3
бюбхен Peace
Виж целия пост
# 4
ив роше
Виж целия пост
# 5
шампоана на "чико" за тяло и коса е страхотен -цената е 10лв , но се ползва доста дълго време

И ние сме с него.
Виж целия пост
# 6
 С крем- пяната на Пупина. От балсам няма нужда, защото прави косичката мека и лъскава.
Виж целия пост
# 7
На Орифлейм бебешкия, сега и взех и за пораснали дечица, още не съм го пробвала
Виж целия пост
# 8
Ние от раждането до сега,вече 2 години ползваме"Чико",косата става много мека.Много сме доволни от него.
Виж целия пост
# 9
Аз я мия с какъвто има,детски разбира се и после слагам от моя балсам без отмиване.Така се разресва много лесно и къдриците стоят оформени.Защо да не е редно,тя иначе изобщо не ми дава да  я среша.А и аз не слагам в корените.
Виж целия пост
# 10
шампоана на "чико" за тяло и коса е страхотен -цената е 10лв , но се ползва доста дълго време

И ние сме с него.

и ние сме с него,ма го редувам с Бюбхен,
и са супер,до сега не съм забелязала косата да и е суха Wink
Виж целия пост
# 11
Ние от раждането до сега,вече 2 години ползваме"Чико",косата става много мека.Много сме доволни от него.

И ние ползваме "Чико" вече 2 години и съм много доволна. Последния , който взех е за лесно разресване и наистина стои като с балсамче косичката, а как ухае само.... Laughing
Виж целия пост
# 12
Ние ползваме Мустела или Джонсън,другите и лютят на очичките!
Виж целия пост
# 13
Ползвахме Джонсън. Сега минахме на Шварцкопф - бебешки и съм супер доволна от него. Прави й косата много мека и оставя аромат на ягодки дълго време.
Виж целия пост
# 14
Здравейте, , какъв шампоан за коса ползвате за децата, ние също къпем нашата мома с дет.шампоан но забелязвам , че косичката и е суха, отвреме на време слагам балсам но дали е редно.
Мустела Peace Много е хубав и косата и ухае след това 2-3 дни до следващото миене Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия