колко пъти в седмица месо ?

  • 1 442
  • 26
колко пъти в седмицата давате месо на вашите деца? ние сме на почти 11 месеца. ходим на кухня,но там всеки ден дават месо.дали е правилно
Виж целия пост
# 1
И аз вземам кухня,че при нас даже и манджичката и супата са с месо.Затова гледам събота и неделя да сме на постничко.Уж има и един постен ден,но не се спазва и поне едното е месно/не винаги/.
Виж целия пост
# 2
Всеки ден давам месо. Не мисля че е неправилно. Все пак е важно в тази възраст да ядат богато и разнообразно меню.
Виж целия пост
# 3
а май препоръчват през ден месо, а кога дават или колко пъти жълтък,като нсеки ден ядат месо.
Виж целия пост
# 4
Знам,че се дава през ден месо,за да може организма да го преработи,защото е по трудно смилаемо.
Виж целия пост
# 5
До една годинка през ден давах месо.
Виж целия пост
# 6
Всеки ден давам месо. Взимаме храна от кухнята, преди и супата и основното бяха с месо, сега - само едното. Не мисля, че има някакъв проблем, че яде всеки ден месо. А и събота и неделя, когато няма кухня, Виктория си иска месо да яде... Не знам на кой се е метнала такава мръвкарка, ние с баща й предпочитаме постни манджи.
Виж целия пост
# 7
Готвя домашна храна на детето ми и гледам да редувам през ден месни и безмесни ястия.
Скоро в Бон Апети д-р Антоанета Антонова - педиатър обясняваше защо на малките деца трябва да се дава месо през ден. Идеята е да се даде време на организма да се освободи от токсините, които се отделят при консумацията на месо, а не да се натрупват в него.
Виж целия пост
# 8
Откакто е захранена с месо(някъде 8 месец), всеки ден яде. В кухнята всеки ден или супата или второто е с месо.
Виж целия пост
# 9
След навършване на 9м., когато тръгна на кухня, Иво яде месо всеки ден.
Виж целия пост
# 10
Препоръките на специалистите по детско хранене са 6 пъти в седмицата по 30 гр месо. Аз давам 5 пъти седмично.
Виж целия пост
# 11
Давам месо през ден или два дни давам,два не давам.Общо на седмица 4 пъти.
Виж целия пост
# 12
Ми аз давам 6 пъти седмично месо.... Embarassed
Виж целия пост
# 13
Готвя му в къщи. Месо давам през ден.
Виж целия пост
# 14
след като го захраних с месо към 9 месец му давах през ден, след 1,5 год вече 5-6 пъти в седмицата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия