Занемарихте ли външния си вид ,от както станахте мами ?

  • 2 131
  • 55
Ясно е ,че покрай  грижите за детето не остава много време  за нас самите. Но ми е любопитно има ли майки ,които успяват да поддържат външния си вид ,така както са го правили преди да родят и как успяват ?!Говоря за първите година или две  след раждането ,когато все още не сте тръгнали на работа.

Из града срещам нахакани и самоуверени майчета с лъснати обувки и боядисани коси ,бодро тикащи количките с бебета ,но и такива ,които сякаш са "посивели" от грижи...   
Виж целия пост
# 1
Това че съм станала майка не означава, че съм умряла. Време винаги има за всичко, стига човек да има желание.
Виж целия пост
# 2
Аз се опитвам. Сутрин с мъжа ми се редуваме с душа и гледането на бебо, боядисвам се, ама не се забелязва много, гримирам се задължително, че иначе съм много бледа. Ама всичко това за няколко часа, че е с прекъсване заради ходещия навсякъде беборан.
Не бива да се занемаряваме, че....лоша работа иначе
Виж целия пост
# 3
откакто имам деца - вече почти 12 години - ставам все по-хубава. лъскам си обувките, пера си дрехите, че и ги гладя даже. дори се къпя.
а пък преди да тръгна на работа имах безкрайно много време за това.
Виж целия пост
# 4
Аз по принцип съм крайно суетна личност. Ако не изглеждам добре и боклука не излизам да хвърля.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Даже точно обратното.
Преди като че ли бях по-занемарена.
А сега се "натоквам" преди да изляза.
Виж целия пост
# 6
Напротив-по-често посещавам фризъорския салон. Сега имам едно малко същество, което искам да се гордее с мен. И да Ви призная това ме мотивира много. Peace
Виж целия пост
# 7
аз даже мисля, като свърша с ражданията и едни цици да си сложа, че пустата гравитация........
Виж целия пост
# 8
Не съм се занемарила Naughty
Виж целия пост
# 9
опитвам се, не бебо а седенето вкъщи ме демотивира! Wink Да стане топличко-по цял ден навъ (и учене в лошо време) с бебо, мисля че ще изглеждам още по-добре! Rolling Eyes Hug
Виж целия пост
# 10
Не, не съм.
Виж целия пост
# 11
  Не мисля, че съм се занемарила, напротив, пак се старая да изглеждам добре   newsm03, само дето времето ми е ограничено от бебка и от работа - но ВАЖНОТО Е ДА ИМА ЖЕЛАНИЕ  Grinning
 То и времето, в което живеем го изисква - специално за нас жените май така стана, че трябва да сме перфектни и да съчетаваме по сто неща - повечето от нас искат всичко наведнъж - и кариера, и детенце да е супер, и ние да сме хубавелки, и..........и........ Rolling Eyes  #Crazy Rolling Eyes #Crazy
Но такъв е живота Hug
Виж целия пост
# 12
В никакъв случай. сега се грижа повече за себе си. преди смятах, че съм природно хубава, но годините минават и тялото изисква все повече грижи.... и пари:(
Виж целия пост
# 13
брей, че красавици сме се събрали тука  Grinning  Grinning  Grinning
която държи на външния си вид, се поддържа и преди и след раждането
а какво ни коства това е отделен въпрос  Wink
Виж целия пост
# 14
Мисля, че след като родих дъщеря си, започнах да се грижа пожече за себе си. Не знам на какво се дължи това, но наистина не бях толкова суетна преди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия