разранени зърна?посъветвайте ме

  • 362
  • 4
днес след хранене бебо върна малко кърна и тя е леко червеникава....значи е глътнал кръв
Гледах си обстойно сърното но не забелязвам ранички,нито усещам болка когато се храни
След всяко хранене се мажа с Germastan и редувам гърдите,незнам как да избегна разраняването
посъветвайте ме моля ви!
Виж целия пост
# 1
Аз имах същия проблем,но ми помогна именно Гармастана,само че с по- обилно намазване на зърната на гърдите.Някой мами използват и Лансинох.Можеш да прочетеш по- старите теми по въпроса,ако те интересуват подробностите.Например тази:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=15672
Виж целия пост
# 2
Слагай магданоз в сутиена и го сменяй на всяко кърмене-помага и то много!!!!
Виж целия пост
# 3
Цитат на: slan4ogled
днес след хранене бебо върна малко кърна и тя е леко червеникава....значи е глътнал кръв
!

Ти сигурна ли си че е от zърното?
Я да идеШ на лекар.
Да не те плаШа ама може да му има неЩо на бебето и от него да е кръвта.
Виж целия пост
# 4
Щом нямаш външни разранявания и болки,е възможно да е имало вътрешно нещо.Понеже и аз имах подобен проблем в началото,изчетох доста за това - можело да се дължи на някаква кистичка,която минава от само себе си.Кръвта в млякото не е проблем за бебето,макар понякога да повръщат от това - можеш да си спокойна.
Но все пак защо не изцедиш малко мляко да видиш наистина ли е с кръв,за да не съдиш само от повърнатото?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия