По-различният конкурс "Великденски празници"

  • 18 615
  • 564
Здравейте мили съфорумки  Hug
Предстои новият конкурс на Великденска тематика във фотошопските теми.
Този път борбата ще е безмилостно жестока  Grinning, защото ще се борим заедно да зарадваме много детски сърчица и очички.  Heart Eyes
Ако се питате как, сега ще ви обясня  Hug
Решихме класиралите се на първо, второ и трето място творби, да бъдат разпечатани в някое фото-ателие и да се продават благотворително на Великденския базар на "Движение на българските майки"  Hug
Имаме предложение към вас.  Heart Eyes
Ние можем да творим за вас и вашите близки.За целта, трябва просто да си харесате някоя рамка или пък да си поръчате специална такава на вашето дете и да си я подарите за празника.А така от друга страна, ще накарате друго дете, което си няма никого, да се усмихне  Hug
А, защо не да си поръчате колаж на вас с любим актьор или актриса  Hug ?!
Подробностите за самия конкурс ще прочетете в близките дни в специална тема, пусната от Микки   bouquet
АКо сте вдъхновени от идеята, пишете тук.Ако решите да си поръчате нещо - направете го пак тук.
Ще напиша по-долу банковата сметка, където може да изпращате паричките за поръчаните от вас неща.Ще ви замоля в платежните нареждание да впишете имената си, както и да укажете, че парите са за Велкиденския базар.  Hug   bouquet  Hug
Хайде заедно да направим един ВЪЛШЕБЕН ВЕЛКИДЕН ЗА ДЕЧИЦАТА ОТ ДОМОВЕТЕ  Hug  Heart Eyes  Hug

Сметка за дарения
Първа инвестиционна банка
Номер на сметка: 1043983402
FINVBGSF
IBAN-BG43 FINV 9150 12BG N08H 66
Виж целия пост
# 1
Браво, Дамаянти!
Виж целия пост
# 2
 smile3501    bouquet
Виж целия пост
# 3
Искам да допълня, че цената на рамките и колажите, които ще бъдат направени по ваша поръчка и идея, ще струват 5 лева  Hug
След като приключи конкурса на 16 март, ще има тема с готови рамки, и ако си харесате някоя може да изпратите снимка която искате да бъде рамкирана и тя ще ви бъде върната в подходящ размер и формат, за да може да си я извадите на снимка  Hug
А ако все пак още сега сте си харесали нещо от творчрството на тук списващите, можете да поръчате още сега  Heart Eyes
Ако нещо не съм обяснила както трябва - питайте  Embarassed
Виж целия пост
# 4
Чудесно!!!
Аз разбирам всичко, добре си го написала, дано и останалите разберат, но да не се притесняват да питат?!!!
Виж целия пост
# 5
според мен 5 лева е безумна цена
има майки, на които правя по 20 рамки, как ще плащат на рамка по 5 лв??????
аз лично не бих платила, дори и за благотворителност.


ИМА ЛИ ПРОБЛЕМ, РАМКИТЕ КОИТО НАПРАВЯ АЗ, ДА ОТИВАТ ЗА ДЕЦАТА ОТ ДМА В СЕЛО ОВЧАРОВО, ЗА КОЙТО ДОМ, РАБОТИ СДРУЖЕНИЕТО В КОЕТО АЗ ЧЛЕНУВАМ?

Виж целия пост
# 6
Малена, не става въпрос за 20 рамки. Всеки ще си поръча по една, пък то е ясно, че ние правим по повече без пари. А и това ще е цената за уникална рамка Mr. GreenТез, кито ще избират от посочените мисля, че се разбрахме за 3 лв или греша. Дамаянти?
А за другия ти въпрос-Дамаянти да каже.
Виж целия пост
# 7
Ми може да намалим цената - примерно 3 лв
но ако е по-малка кой ще се занимава да прави банков превод
А колко струват между впрочем банковите преводи?
 
Малена, нищо не пречи да направиш на майката 1 рамка за 5лв,
които тя да преведе за блатотворителност и останалите 19 рамки да са и бонус, подарък от теб
Виж целия пост
# 8
Малена, не става въпрос за 20 рамки. Всеки ще си поръча по една, пък то е ясно, че ние правим по повече без пари. А и това ще е цената за уникална рамка Mr. GreenТез, кито ще избират от посочените мисля, че се разбрахме за 3 лв или греша. Дамаянти?
А за другия ти въпрос-Дамаянти да каже.


ne me razbrahte
по принцип през ден ми се налага да правя на непознати жени рамки за децата им.
нито една не е поискала само една, така че мисля, че ако са по-евтини, могат повече да се възползват и да са по- щастливи, че имат не 1, а 10 рамки.
все пак, на мен би ми било трудно да избера една снимка на детето ми, която да рамкирам,

нека сме реалисти
знам че е благотворителност, но всяка една от вас знае колко й струва като време и пари да изработи една рамка Mr. Green
малко на ограбване ми бие

Виж целия пост
# 9



ИМА ЛИ ПРОБЛЕМ, РАМКИТЕ КОИТО НАПРАВЯ АЗ, ДА ОТИВАТ ЗА ДЕЦАТА ОТ ДМА В СЕЛО ОВЧАРОВО, ЗА КОЙТО ДОМ, РАБОТИ СДРУЖЕНИЕТО В КОЕТО АЗ ЧЛЕНУВАМ?


[/quote] Не виждам проблем-благотворителността си е благотворителност, независимо къде ще отидат парите! Hug
Виж целия пост
# 10
E не на всички ни отнема толкова малко време, колкото на теб  Mr. Green

Тава, че има такава тема не ти пречи по никакъв начин да продължиш да правиш безплатни рамки на непознати мами
според мен идеята е да се съчетае полезното с приятното, а не да се комерсиализираме изцяло
(Дамянти, може пак да ти направим някой безплатно колажче)

Лично за  себе си знам, че когато има някакъв контретен предмет,
по лесно се сещам да дам пари за благотворителност
 от колкото просто така абстрактно
Примерно като тръгна да купувам картички за нова година посягам към тези на Уницеф,
но ми е по трудно да се сетя просто да преведа пари на Уницеф

Аз поне така я разбирам идеята на базарите на движението

Колкото да превеждането на пари за различни движения и каузи
в една тема ми се струва малко объркано
Ще изглежда малко като конкуренция между двете
Но нека момичетата, които са по-запознати с движението да кажат

 
Виж целия пост
# 11
Можем да напвавим отстъпки тогава. Например един бр-3 лв, два -бр-5лв
три-6лв
4 бр-7лв
5 бр- 7.50
6бр и нагоре по 1.50 лв на рамка
 20бр  и нагоре по 1лв на рамка
Виж целия пост
# 12
изчетох и не разбрах каква ви е идеята с тези 3 или 5 лева, може и да съм затъпяла от недоспиване  Embarassed
предлагам си фантазията на всеки, който иска да му направя рамка, за мен ще е удоволствие да творя!
Виж целия пост
# 13
бумеранг мила- идеата е да се съберата пари  и да се дадат за благотворителност, т.е ние го правим без пари- но хората, който си поръчват, ще плащат по сметките посочени от Дамянти, а  отделно на Великднеския базар, да се разпечатат най-хубавите неща и да се продават пак със същата цел:)
Иди пийни едно кафенце да се събудиш Laughing
Виж целия пост
# 14
Та значи, Бумеранг, разликата между 3 лв и 5лв е, че тези от три лв ще са закачени ей тук и всеки ще си харесва и ще казва "Аз искам номер N и тази снимка на детенцето ми", превежда пари по сметката, автора на съответната рамка слага снимката на детенцето на мястото й и я праща на който е платил. Пък за  лв екстрата е, че ще има рамка уникат. Т.е. идва тук, казва "Ей тази снимка искам в рамка", Бумеранг Mr. Greenсе захваща със снимката, "рамкосва я" и я праща на човека с парите.
Разбра ли newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия