въпрос за противозачатъчните

  • 2 311
  • 30
здравейте,гинекологът ми препоръча да пия едни противозачатъчни,за да не ме боли корема когато ми идва,искам да попитам на каква цена са Linolynette 20 се казват а също така добре ли е да се пият,полезни ли са,аз му казах че се съмнявам че може да имам хормонален дисбаланс а той ми каза че е невъзмойно,бихте ли ми обяснили какво означава пониято хормонален дисбаланс и какви са симптомите му,благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Никога не бих пила противозачатъчни, дори и да ми предпишат, ако не искам да ги пия по предназначение (антибебе). Ако ще какъвто и да е дисбаланс да имам....
Виж целия пост
# 2
Никога не бих пила противозачатъчни, дори и да ми предпишат, ако не искам да ги пия по предназначение (антибебе). Ако ще какъвто и да е дисбаланс да имам....
Много си крайна. За да са ги измислили значи могат да се приемат.Аз съм пила противозачатъчни и наистина цикъла ми беше много лек,не го усещах.Освен това всичко е по график - кога ти идва,кога ти свършва  Peace
Виж целия пост
# 3
Тези които си писала не ги знам...Аз съм на Ясмин.
Чуствам се много добре. Цикъла ми идва в точно определен ден. Не ме боли корема- егати кефа Party

Нямам никакви странични ефекти от него....А имам..забравих..свалих 3кг, това е единственото, което  ме хвана Wink, от листовката със страничните. Sunglasses
Виж целия пост
# 4
Не се ли казват Lindinette 20 newsm78 Аз тях пия и се чувствам добре Peace Струват около 10 лв.
Виж целия пост
# 5
Аз често пия противозачатъчни. Blush
Виж целия пост
# 6
... на каква цена са Linolynette 20 ...

Предполагам, че имаш предвид Lyndinette 20. В Габрово са около и малко над 10лв, поне последния път като купувах за сестра ми, толкова бяха. Само гледай в аптеката да пише на тях точно 20, че с по-големите числа май са с по-високи дози хормони. На сестра ми затова и точно тези й предписаха, понеже са ниско дозирани, че и тя е един дребосък...
А относно това дали е полезно да се пият, няма да срещнеш еднакви мнения - всеки си преценява сам или се доверява на лекаря си.
Виж целия пост
# 7
Никога не бих пила противозачатъчни, дори и да ми предпишат, ако не искам да ги пия по предназначение (антибебе). Ако ще какъвто и да е дисбаланс да имам....
ами като се окосмиш като чубака  пак ще те питам дали няма да пиеш  hahaha Joy
никога не казваи никога
и аз така си мислех докато не  ме диагнозираха със СПЯ( синдром на поликистозните яйчници)
бихте ли ми обяснили какво означава пониято хормонален дисбаланс и какви са симптомите му,благодаря предварително   bouquet
ами това значи, че имаш нарушено  съотношение на произвежданите  от тялото ти мъжки и женски хормони  симптоматиката при всеки е различна
Виж целия пост
# 8
Тези които си писала не ги знам...Аз съм на Ясмин.
Чуствам се много добре. Цикъла ми идва в точно определен ден. Не ме боли корема- егати кефа Party

Нямам никакви странични ефекти от него....А имам..забравих..свалих 3кг, това е единственото, което  ме хвана Wink, от листовката със страничните. Sunglasses

Наистина ли се отслабва? Знам, че всичко е индивидуално, но... Аз всъщност съм доста на вие с тези хапчета  Blush но за първи път чувам за подобен страничен ефект
Виж целия пост
# 9
Тези които си писала не ги знам...Аз съм на Ясмин.
Чуствам се много добре. Цикъла ми идва в точно определен ден. Не ме боли корема- егати кефа Party

Нямам никакви странични ефекти от него....А имам..забравих..свалих 3кг, това е единственото, което  ме хвана Wink, от листовката със страничните. Sunglasses

Наистина ли се отслабва? Знам, че всичко е индивидуално, но... Аз всъщност съм доста на вие с тези хапчета  Blush но за първи път чувам за подобен страничен ефект


Ами аз отслабнах. Thinking
 Тук бях чела, някъде из форума, че също имало жени, които са отслабнали от Ясмин....Но да..наистина си е индивидуално. Peace
Виж целия пост
# 10
Аз също съм отслабвала от противозачатъчните, някъде около 3 килограма, тогава пиех Цилест. В момента съм на Регулон и съм много доволна, нямат никакви странични е ефекти и наистина цикълът ми е по-лек, нямам болки. Пия ги заради поликистозни яйчници и хем се пазя, хем се чистя от кистички.
Виж целия пост
# 11
И аз пиех Ясмин и останах много доволна - никакви болки,всичко с точност до ден,но не съм свалила кг  Thinking
Виж целия пост
# 12
Като всяко нещо, явно при всеки е индивидуално
Виж целия пост
# 13
Аз пия линдинет 20, доволна съм от тях.. не ми е приятен фактът, че пия хормони, но по-добре от презервативи когато си с постоянен партньор. Пила съм Марвелон, Регулон, Ясмин и Марвелонът най ми допадаше, но вече не го продават май. От Ясмин имах много силно кървене и не го издържах просто.. да кажем, че няма превръзка или тампон, които да го задържат. На мен противозачатъчни против коремни болки ми звучи малко прекалено като мярка, но все пак не съм специалист и не мога да ти кажа нищо по този въпрос. От гинеколог до гинеколог има огромна разлика, сама съм се убедила в това така че много трябва да се внимава кой те съветва и дали мнението му е достатъчно компетентно. Заради лекарска некомпетентност макар че тогава не съм знаела, че лекарят е грешал, съм предозирала хормони, което не е много приятно..
Виж целия пост
# 14
Аз съм на Ясмин.
Нямам никакви странични ефекти от него....А имам..забравих..свалих 3кг. Sunglasses
И аз до миналия месец бях на Ясмин, обаче качих 5кг., а и имах страхотно главоболие. Последния месец забравих да пия две таблетки и реших, че няма смисъл. Този месец, след спирането им, менструацията ми беше ужасна, явно всичко си е докато се пият, а аз не мисля цял живот да гълтам хапчета, тъй че ще си търпя  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия