Казусче?

  • 2 831
  • 62

Анкета

Кой е повече за бой?

Опции:

Ако мъжът ви ви изневери с най-добрата ви приятелка, чие предателство е по-голямо - на мъжа или на приятелката? newsm66
Виж целия пост
# 1
На мъжа.
Виж целия пост
# 2
На приятелката!  Cry От мъж можеш да очакваш всичко!  #Cussing out
Виж целия пост
# 3
Ако излезе, че мъжът е по-виновен, ще простиш ли на приятелката си ?
Виж целия пост
# 4
И на двамата smile3513   ,ако те обичат и държат на теб,единия винаги може да спре другия 
Виж целия пост
# 5
50:50
Виж целия пост
# 6
А ако се окаже, че в моя мъж приятелката ми е открила любовта на живота си, трябва ли да се отказва от нея, само защото по стечение на обстоятелствата тази любов има връзка с мен? Това в случай, че приемем, че не е просто еднократна изневяра, а изневяра с последствия и мъжът ми също реши, че вече не ме ще.
Виж целия пост
# 7
Голема работа, че са ми изневерили и двамата.Да са живи и здрави.Мъже по света бол.
Аз съм му казала на моя, че ако го хвана, ще отида и ще се изчукам с десетина поне.
А приятелката ми....хъм...незнам....

А ако се окаже, че в моя мъж приятелката ми е открила любовта на живота си, трябва ли да се отказва от нея, само защото по стечение на обстоятелствата тази любов има връзка с мен? Това в случай, че приемем, че не е просто еднократна изневяра, а изневяра с последствия и мъжът ми също реши, че вече не ме ще.

Щом е така, ще й пожелая на добър път с него.Все пак и тя иска да е щастлива, нали?
Имам приятелка, която преди години беше влюбена в един младеж.Да, но той не  обръщаше внимание на нея, а на мен.Станахме гаджета...ходихме 3 месеца.....не беше любовта на живота ми....с нея все още бяхме приятелки.След това те станаха гаджета, после се ожениха, имат си и дете.Все още сме приятелки.
Виж целия пост
# 8
Ако излезе, че мъжът е по-виновен, ще простиш ли на приятелката си ?
Никога! Тя е жена, все пак, и трябва да знае какво е чувството мъж да те измами.

А ако се окаже, че в моя мъж приятелката ми е открила любовта на живота си, трябва ли да се отказва от нея, само защото по стечение на обстоятелствата тази любов има връзка с мен? Това в случай, че приемем, че не е просто еднократна изневяра, а изневяра с последствия и мъжът ми също реши, че вече не ме ще.
Аа, без такива филми, как пък от милиони мъже, точно моят ще се окаже "любовта на живота й"? Да страда мълчаливо там и да се мъчи да го преодолее.  Crossing Arms

п.п. казусът е чисто ипотетичен, за щастие.
Виж целия пост
# 9
Голема работа, че са ми изневерили и двамата.Да са живи и здрави.Мъже по света бол.
Аз съм му казала на моя, че ако го хвана, ще отида и ще се изчукам с десетина поне.
А приятелката ми....хъм...незнам....

А ако се окаже, че в моя мъж приятелката ми е открила любовта на живота си, трябва ли да се отказва от нея, само защото по стечение на обстоятелствата тази любов има връзка с мен? Това в случай, че приемем, че не е просто еднократна изневяра, а изневяра с последствия и мъжът ми също реши, че вече не ме ще.

Щом е така, ще й пожелая на добър път с него.Все пак и тя иска да е щастлива, нали?
Имам приятелка, която преди години беше влюбена в един младеж.Да, но той не  обръщаше внимание на нея, а на мен.Станахме гаджета...ходихме 3 месеца.....не беше любовта на живота ми....с нея все още бяхме приятелки.След това те станаха гаджета, после се ожениха, имат си и дете.Все още сме приятелки.

Именно, и аз така мисля.
Преди години имах една приятелка- харесваше едно момче, той пък се оказа, че харесвал мен и й го казал, а тя му отвърнала, че никога няма да съм с него, щото съм й приятелка. Аз не че щях, но за мен едното няма нищо общо с другото.
В случая, който Лилита описва, вече е по-сложно. Предполагам, че ще ми е трудно да простя и на приятелката ми,  но за мен мъжът си е виновен отвсякъде- той е поел ангажимент към мен да ми е верен, той го е нарушил, в крайна сметка и да не е било с нея, пак е можел да го направи.
Виж целия пост
# 10
А дали любовта оправдава всичко. А ако вие сте на мястото на приятелката?
Виж целия пост
# 11
А дали любовта оправдава всичко. А ако вие сте на мястото на приятелката?

Ако става дума за любов наистина- да, за мен оправдава подобна постъпка.
Ако става дума за единия секс- не знам какво опрадвание могат да измислят:).
Виж целия пост
# 12
на съпругата Mr. Green
Виж целия пост
# 13
И на двамата е еднакво голямо предателството, 50:50, но като че ли от неговото по би ме заболяло.  smile3506
Виж целия пост
# 14

Която задължително е с мазен пеньоар и ролки на главата. Мирише на манджа и отказва секс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия