за и против боядисването по време на бременност

  • 1 023
  • 23
здравеите аз сте ставам мама за парви пьт и защото винаги сам се боядисвала косата сега спрях защото чух много противоричиви мнения за боядисването по време на временност какво мислите вие? newsm78
Виж целия пост
# 1
Не знам ти какво си чула,но аз се боядисвах.Твърдо ЗА Peace!
Виж целия пост
# 2
Мисля,че няма никакви проблеми да се боядисваш. Аз съм се боядисвала. Има достатъчно голямо разнообразие от качествени бои вече  Peace
Виж целия пост
# 3
Мисля,че няма никакви проблеми да се боядисваш.
Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря на всички за бьрзите отговори  Hug вие сте страхотни.
Виж целия пост
# 5
Не знам ти какво си чула,но аз се боядисвах.Твърдо ЗА Peace!
определено Peace
Виж целия пост
# 6
Аз се боядисвах през цялата бременност.  Peace
Виж целия пост
# 7
А хващаше ли ви добре боята? Чувала съм, че при бременност се получават някои "фалове".
Виж целия пост
# 8
Аз пък не се боядисвах, но тогава не бях побеляла. Сега имам много бели коси, а и съм с ръси тънки кичури на кестенява коса. Та, ако забременея и спра да се грижа за косата си не мога да си представя на какво ще рприличам  Crazy
Виж целия пост
# 9
няма проблем,аз се боядисвах,а всичките ми приятелки също,споко Laughing
Виж целия пост
# 10
Не знам ти какво си чула,но аз се боядисвах.Твърдо ЗА Peace!
Peace
Виж целия пост
# 11
не е добре
Виж целия пост
# 12
През цялата бременност смених 3 цвята-кестеняв,рус с кичури,тъмен с кичури-мислих,че няма да ме хване боята ама се получи даже много добре.Незнам дали е вредно,но пък я да ходиш 9 м. като  #Silly
Виж целия пост
# 13
Е, не мога да си представя, че може някой да е против...Аз ако не се боядисвах през 9-те месеца бременност, корените ми щяха да прорастнат тъмни, до раменете...
Виж целия пост
# 14
ЗА боядисването. Като си бременна не означава, че трябва да се занемаряваш. Wink 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия