Пуловерите - мода и начин на употреба

  • 684
  • 9
Искам да ви попитам какво мислите за пуловерите, жилетките и другите плетени неща. Аз отдавна не съм си купувала, но гледам, че са станали модерни май, особено по-дълги с колани и т.н.  hahaha
Но имам спомен, пък и опита с пуловерите на малката го доказва, че е супер неразумно да се влагат пари в подобни дрехи - или се завалят #Cussing out, или се разпъват  #Cussing out или се свиват #Cussing out. И то май независимо от това колко пари си дал (съдя от детските, които купувам от светонивните марки). Сега знам, че има български някакви, не много скъпи, но не знам дали и 30 лв. си струва да дам, ако няма да го обличам - или защото е грозен или защото се захабява бързо.

Дайте ми съвет или споделете опит, моля ви.  Praynig
Виж целия пост
# 1
Aз много харесвам и нося пуловери HugМного зависи как ще ги переш и с какво (най-добре на ръка и със спец.препарати за плетиво)Също знам,че не се закачат да съхнат със щипки,а на закачалка или само ги мяташ на тела(простора)  bouquet
Виж целия пост
# 2
Зимата това нося и рядко се случва да се получат топчета на на някои модели.
Иначе жилетки обожавам,имам над пет модела и пак бих си купила ако харесам.
Сега се сещам,че имам една любима плетена блуза от 5 години и е като нова,не е мръднала Peace
Виж целия пост
# 3
Напоследък имам непоносимост към пуловери или поло даже със малко съдържание на вълна, пък била тя и мека Flutter
Бих носила памучни само...
Виж целия пост
# 4
Не обичам.Не купувам.Никой от семейството ми не носи.
Виж целия пост
# 5
Аз обожавам, цялото ми семейство носи. Зависи от качеството на пуловера колко време ще издържи. Например моя приятелка има магазин, подари на мъжа ми един много хубав, но турско производство - изглежда доста износен вече след няколко обличания. А аз се грижа специално за пране, простиране и т.н. А за сметка на това има и един на много години - Диор - който вече е излязъл от мода и става смао за вкъщи, но не е мръднал, толкова е мек и фин, не се завалва....

Аз пера или с Первол, или с Фрош. Простирам върху хавлия, като го заглаждам, не го преразтягам, после кръстосвам ръкавите отпред, за да не висят. Имам и машинка за стригане на топченца на позавалялите се.
Виж целия пост
# 6
Много обичам плетени неща  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз нося плетиво,а в момента е и модерно.Качеството не зависи от цената според мен трябва да разбираш малко за да те лъжат по малко търговците,също е важно и как и с какво ги перем плетивата.  wash hang 1ironing
Виж целия пост
# 8
Мами, които обичате пуловерите, благодаря много за отговорите. Искам да ви помоля да ми препоръчате магазини от които купувате.
Виж целия пост
# 9
Зависи колко парички можеш да отделиш....... Аз имам доста Бенетон, за мен не са върха на качеството, но... В т.нар. магазини за маркови стоки на ниски цени има добри попадения - например за 35 си взех Рокобароко, много хубав  Peace Колко е наиситна Рокобароко не ме интересува, честно казано. Важното е, че е много хубав, мек и качествен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия