Случи ми се нещо много странно.

  • 1 125
  • 7
Здравейте момичета. От известно време само ви наблюдавам, без да пиша понеже бях малко отчаяна и не исках да предавам настроението си и на останалите, но преди няколко дни ми се случи нещо много странно. Вече повече от девет месеца не кърмя и гърдите ми бяха абсолютно пресъхнали, до онзи ден когато докато си вземах душ изтекоха няколко капки коластра #Crazy и това продължава всеки ден като се къпя. Не искам да си втълпявам някакви измислени симптоми понеже после разочарованието е голямо, но това много ме учуди. newsm78 Според вас може ли да е някакво последствие от опитите за бебеправене или може да има някаква друга обяснима причина. Разбрах че на много от вас им се е променил цикъла, но чак пък това!?! Помагайте да открия причината. Thinking
Виж целия пост
# 1
Изследвай си пролактина. И отиди на мамолог.
Виж целия пост
# 2
zадължително си иzследваи пролактина и ако е zави6ен отиди при ендокринолог. И аz бях със zави6ен пролактин и съ6то така го zабеляzах, като се къпех един ден при лек натиск се появи коластра. Въzможно е това да е при4ина да не може6 да zабременее6, но не се притесняваи, сваля се много бърzо с медикаменти. Успех
Виж целия пост
# 3
отиди на мамолог,за пролактина вече ти казаха
Виж целия пост
# 4
Моя приятелка не кърмеше поне 2 години и въпреки всичко започна да й тече кърма по едно време. Обиколи де що доктори имаше, правиха й какви ли не изследвания...накрая казаха, че е нормално. Дрига пък си е кърмила детето близо две години, после още 2 пак й е текла кърма...така, че не се притеснявай. Просто посети мамолог за да ти пуснат рутинни иследвания. УСПЕХ!
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви много за подкрепата и отговорите момичета! Незаменими сте!!! Още утре отивам на док да ми пусне изследвания.
Виж целия пост
# 6
Малко ме е срам, но чак сега прочетох темите в библиотеката и малко се пообърках.
Там пишеше, че повишаването на пролактина пречи на овулацията, намалява цервикалната слуз и води до нередовен цикъл, обаче при мен няма такива неща. Цикъла ми е като по часовник и имам ову всеки месец - не си правя тестове но го познавам по болките и цервикалната слуз. Този месец овуто ми беше малко раничко 7-8 ден след М, за първи път ми се случва така и два три дни след това започна изтичането на коластрата. Започвам да си мисля, че причината не е в пролактина  newsm78 и май ще чакам да мине лелката и ако това продължава тогава ще се изследвам.
И отново благодаря за отговорите - добре че сте вие та да се образовам малко Embarassed
Виж целия пост
# 7
Въzможно е пролактинът да попре4и на овулацията, но не е zадължително. Така 4е не го пренебрегваи, особено ако иска6 да zабременее6. Просто това е моето мнение. Пи6и какво е станало, когато zнае6 пове4е. Успех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия