Запалена нощна лампа?

  • 3 584
  • 91
Майчета, новороденото трябва ли да спи на запалена нощна лампа?  bouquet
Виж целия пост
# 1
Според мен по добре да не спи на нощна лампа, за да не свиква да спи на светло.Така ще знае също, кога е ден и кога нощ.
Виж целия пост
# 2
моят звяр спа до към два месеца на светната лампа.не мисля че на нея не й пречеше.светках я заради мен за да може да я наблюдавам.
Виж целия пост
# 3
И ние спим на светната лампа, но нашата може да се намаля и е много слаба колкото да я виждам кога е отвита да я завия и да и дам вода. Wink
Виж целия пост
# 4
Не. Най-добре на загасена лампа от самото начало.
Виж целия пост
# 5
ние спим на запалена все още Peace
Виж целия пост
# 6
Не. Най-добре на загасена лампа от самото начало.
Hug
Виж целия пост
# 7
Преди време бях пускала тема по въпроса, ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120584.0
Ние не спим на нощна лампа, така си знае кога е ден, кога е нощ, ако се налага да ставам, то тогава я запалвам.
Виж целия пост
# 8
И на двете деца не пускам нощна лампа. Дъщеря ми е свикнала и не се страхува от тъмното, а бебето още от първия ден щом го сложа за нощното спане гася лампата.
Виж целия пост
# 9
..............Ние не спим на нощна лампа, така си знае кога е ден, кога е нощ, ако се налага да ставам, то тогава я запалвам.
Peace
Виж целия пост
# 10
На лампа сме от самото начало. Като ставам през ноща съм толкова сънена, че ще се пребия и аз и децата ако не виждам поне малко. Но не е силна. Един такъв сумрак цари...
Виж целия пост
# 11
На тъмно спи от самото начало... Ако му оставя светната нощната лампа и го оставя да заспива хич не му е до спане - играе си, пълзи си, търкаля се....
Виж целия пост
# 12
На тъмно спи от самото начало... Ако му оставя светната нощната лампа и го оставя да заспива хич не му е до спане - играе си, пълзи си, търкаля се....
определено така разбираше, че е време за сън
Виж целия пост
# 13
моят звяр спа до към два месеца на светната лампа.не мисля че на нея не й пречеше.светках я заради мен за да може да я наблюдавам.
Peace
Виж целия пост
# 14
Според мен е по - добре да свиква да спи на тъмно, освен ако и вие не обичате да спите на светлина. Мен лично много ме дразни и затова спим без такава. Достатъчно лунна светлина влиза в стаята:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия