Вече щастлива екс кърмачка, давайте пиячка

  • 510
  • 6
И така - да се похваля с нашето много леко отбиване!
Йоанна ще стане на 2г след 1 седмица, сучеше доста често, сутрин, вечер, нощем, от скука през деня когато се сети да провери ,,цоките,,...
Миналата седмица получих бъбречна криза и се наложи да пия антибиотик, който пишешеч че не е се пие при бременност и кърмене. Много се притеснявах какво ще стане, но толкова ме болеше, че и да искаше просто не можех да мръдна, камо ли да я кърмя. Тя и не искаше много през деня, като ме виждаше как съм. Вечерта малко плака, защото пробвах да я сложа с татко й да заспи, като ме гушна заспа веднага. През нощта само се гушнахме и не е искала изобщо, сутринта пи ,,няко с чашка-цоки, тотуу мама бона йе,, - мляко с чашка, защото мама е болна, щастлива беше. Следобяд поплака тъжно ,,защо си мама бона-а-ааа, защо не даваш Ианка цокитата,, Cry но се примири и заспа. Вечерта също поплака малко, но заспа. От този момент нататък нито се буди нощем да пие каквото и да било/аз се бях заредила с вода, чай, мляко/, заспива много бързо, гушкаме се спокойно и по много. Преди само ми ровеше в пазвата да проверява там ли са цокитата  Laughing През деня се случва да казва - как са цокитата, мама ,,бона ли е оте,, ако не спинкат цокитата да ги види и да цока, но само споменава и тича да играе.
Изцедих само втората нощ малко - около 50мл от двете, пия Лецитин понякога.
Всичките ми притеснения бяха безпочвени, сега предстои подреждането на новата и стая и да спи вече там, защото още я ползваме само за игра.
Щаслива съм, малката също не страда, гушкаме се много и се обичаме не по-малко от преди  Hug Рисуваме, играем и се смеем  Heart Eyes

Вече мина повече от седмица от събитието и е сигурено всичко, връщане назад няма.

Това е от нас! Желая на всички толкова щастливо да мине всичко!

П.С. сега може би е добре да отида при мамолог, имам и малко лека болка в едната гурда, но не като препълване, а само от вутрещната страна едно петно, като натисна по-силно изтича рядка кърма, светла много и прозрачна. Тва е от 2 дни, точно седмица след отбиването, сега като че ли отминава...но не съм много сигурна дали временно отминава и дали може да стане сериозно нещо. На някой случвало ли му се е?
Виж целия пост
# 1
Честито, и аз замислях отбиване, обаче малкият не е готов...
Наздраве, пожелавам си и аз леко отбиване...
Виж целия пост
# 2
Честито!  bouquetДано при всички мине леко, не че повода е бил добър, но важното е ,че и двете сте го приели спокойно! Grinning
На нас не ни предстои скорошно отбиване, така както вървят нещата ще се кърмим до 1ви клас май. Crazy
Виж целия пост
# 3
Честито и много целувки на малката пораснала принцеса и от нашия отбор! Да сте здрави и щастливи! Дай Боже, такова лесно отбиване всекиму.
Виж целия пост
# 4
Agata, честито Simple Smile
А за мамолога - не трябва лида  мине още време предид а отидеш? На мен нещо ми се върти 6 месеца след спиране на кърменето за да се възстановят гърдите. От друга страна ако има нещо, което те притеснява май е по-добре да отидеш... А там къето те боли напипваш ли нещо ? 
Виж целия пост
# 5
Aгата ® ,ЧЕСТИТО  bouquet
Важното е ,че всичко е минало по взаимно съгласие от двете страни. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Agata, честито Simple Smile
А за мамолога - не трябва лида  мине още време предид а отидеш? На мен нещо ми се върти 6 месеца след спиране на кърменето за да се възстановят гърдите. От друга страна ако има нещо, което те притеснява май е по-добре да отидеш... А там къето те боли напипваш ли нещо ? 

Yanche, не съм знаела за пероид, който трябва да мине след отбиването. А там, където ме боли - ами леко уплътнено ми се струва, но е голямо колкото 3-те ми пръста /като ги сложа на гърдата се покрива болката/ и не се е променяло, все си е толкова. Днес пак ме боли, май малко по-малко... Ще си взема направление и ще отида в най-скоро време.


OLYMPIA , ira_ic , Steisi , Дими - благодаря ви за честитките, на вас също - ,,когато му дойде времето,,  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия