OUTLET на Зара в София - откриване март месец

  • 8 033
  • 40
Съжалявам ако някой вече го е писал, но днес видях, че ще отварят магазин за намалено стоки от Зара. Магазина е на бул. България, точно до аутлета на Найк, на витрините пише ОТКРИВАНЕ МАРТ 2007  Crazy Нямам търпение да го отворят да видим какво ще предложат, само да не е като на Найк, че той за нищо не става  Naughty

Друго, което четох, е че лятото Зара ще правят такъв маазин и в Слънчев бряг и най-скъпото нещо в магазина щяло да бъде 100 лв.
Виж целия пост
# 1
Уф нямам търпение да го видя тоз магазин.
Предполагам става въпрос,че се пада до Найк и Адидас или пак нещо не съм разбрала newsm78
Виж целия пост
# 2
До Найк.
В4ера отвориха варненския.Май на 6 март и софийския.
Само дамско.Надявах се за детско,ама нъц Sad
И обувки няма
Виж целия пост
# 3
Хм, аз вчера ходих до там пък не съм го видяла този надпис  newsm78 Но ако е така ще е супер - аз съм им голям фен на ЗАРА  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
а къде се намира варненския
Виж целия пост
# 5
Аз ходих в Букурещ на Зара.Просто си нямате на идея колко е огромен магазина и до него има и за деца направо си умрях от кеф newsm68 newsm44 rotfImbo smile3508
След малко пак ще ходим с мъжа ми.На 60 км. е от Русе
Виж целия пост
# 6
таси моля те, като се върнете пиши какво има и за деца и за нас, че мъжо тази седмица ще ходи там по магазини да знам, какво да си поръчам  #Crazy
Виж целия пост
# 7
Току що видях на един билборд, че в София ще го откриват на 6 март.
Виж целия пост
# 8
А оливер в ССЦ има голяма отстъпка
Виж целия пост
# 9
Аз виях и един аутлет на Зара на бул. В. Левски близо до Попа, но не зная дали е отворен, мернах го от колата. Не съм голям фен на тази марка, но за детето съм купувала техни дрешки.
Виж целия пост
# 10
Аз виях и един аутлет на Зара на бул. В. Левски близо до Попа, но не зная дали е отворен, мернах го от колата. Не съм голям фен на тази марка, но за детето съм купувала техни дрешки.

Аз също много харесвам детските им неща, само че някой по горе беше писал, че май няма да има детско!
Виж целия пост
# 11
Аз виях и един аутлет на Зара на бул. В. Левски близо до Попа, но не зная дали е отворен, мернах го от колата. Не съм голям фен на тази марка, но за детето съм купувала техни дрешки.

Това пък къде е? newsm78
Виж целия пост
# 12
А оливер в ССЦ има голяма отстъпка
Кой е този магазин?Да не говориш за Оviesse
Виж целия пост
# 13
Аз ходих в Букурещ на Зара.Просто си нямате на идея колко е огромен магазина и до него има и за деца направо си умрях от кеф newsm68 newsm44 rotfImbo smile3508
След малко пак ще ходим с мъжа ми.На 60 км. е от Русе

 А цените на Зара  в Букурещ как са?
Виж целия пост
# 14
а къде се намира варненския

В Пикадили Чаталджа, на 2-ет. Аз доста неща си харесах, макар че има и парцали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия