Загоряла фурна

  • 8 204
  • 11
Здравейте момичета! Имам нужда от съвет относно почистване на силно загоряла фурна.  Embarassed  Досега съм се опитвала да я почиствам с циф, меглио,  но няма особен ефект, направо незнам как да я очовеча, защото доста е загоряла отвътре. Знам, че няма да стане като нова, но поне да изглежда по-добре, най- вече отдолу е проблема... Ще чакам съвети и препоръки за препарати, като ви благодаря предварително!   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 1
С някакъв по-силен абразив може би... Thinking
Моята фурна почиствам с Меглио без проблем,дори без много търкане.
Виж целия пост
# 2
С някакъв по-силен абразив може би... Thinking
Моята фурна почиствам с Меглио без проблем,дори без много търкане.
Peace
Виж целия пост
# 3
Предварително загрей фурната за 5-10 мин. После наприскай с Мелиото или с Медикс грил, изчакай и мини с кърпа. Всичко пада Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Меглиото няма да свърши работа, ако загорялото е отдавна.
Медикс грил или Зебра  Peace. Само внимавай, особено със зебрата, защото много гори ръцете.
Виж целия пост
# 5
Препоръчвам Медикс-за загорели мазнини,идеално почиства,работи се с ръкавици.
Виж целия пост
# 6
може да пробваш с омезмаслител---някакъв---аз ползвам бг--артекс се казва--не е лош
Виж целия пост
# 7
Kupi si zebra+1 chift rakavici i atakuvai. 6te stane kato 4isto nova. Peace
Виж целия пост
# 8
Тези дни ще си купя един препарат за фурна, на една испанска фирма и ще ти го напиша как се казва.
Струва някъде около 4-5 лв за 500мл. Казаха ми че върши чудеса. Като го взема и пробвам ще пиша за отзивите.
Виж целия пост
# 9
Аз ползвам израелския препарат САНО и съм доволна, но някои дребни загорели петна остават и трябва да се търга повечко. Ръкавиците на ръцете са задължителни.
Виж целия пост
# 10
И аз гласувам за медикс
Виж целия пост
# 11
момичета, благодаря за съветите. За сега упорито трих с меглио отново, с него разполагах - пооправих нещата, но утре ще купя Медикс или zebra и отново ще чистя. Определено се посправих с положението, но не е идеално както винаги, затова ще се трие здраво пак....  Grinning може би и самата ми фурна е гадничка, НАрДИ е и по принцип самото покритие, откакто е купена вече 6 години   не е лъскаво, по-скоро матирано  Rolling Eyes  newsm78  много ви благодаря на всички за съветите, надявам се и други пишман домакини да имат полза от съветите.   bouquet   bouquet  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия