Може би това ще ви допадне

  • 1 021
  • 5
www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1013662
Виж целия пост
# 1
Статията е много добра - някъде четох по този повод  за United colours of Beneton, както и за тайната на осиновяването. Но вместо да се прехласваме по виетнамчетата и негърчетата на световните знаменитости да се замислим за нещо друго, което според мен би показало колко е израстнало нашето общество във виждането си за осиновяването - кой от българското публично пространство е осиновил дете?!? И кой ще се наеме да го впише като човек достоен за подражание без да се притеснява че с това ще разкрие тайната на осиновяването и ще подлежи на съдебно преследване Confused
Виж целия пост
# 2
Когато моето дете влезе в моя дом, няма да крия, че е осиновено, но нямам намерение да се обяснявам извиняващо се непрекъснато. Уважавам решението на всяка жена, предоставила детето си на други да го отгледат - иска се сила за да го направиш -Но няма да я допусна до детето си, докато то не реши да я потърси ! Не мисля че да осиновиш дете е по-голям подвиг, отколкото да го родиш, просто в едни семейства влиза по един начин в други по друг.
И Мама Галя, няма защо да чакаме някой от публичното пространство, ние трябва да влезем там, със самочувствие, със уважение към БМ и позиции в защита психиката на децата от всеки които не си мери приказките или говори злонамерено.
Май пак съм малко рязка, но тук всеки който чака  или е чакал вписване като мен ще разбере, как ...........само за "моето" си мисля. Поздрави на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Мила eti_D, съжелявам че го приемаш по този начин - явно не си разбрала какво искам да кажа.
Стискам ти палци по-скоро и в твоя дом да се чуе детски смях.
Виж целия пост
# 4
"... кой от българското публично пространство е осиновил дете?!?"

-Иван Гарелов - лично сподели в едно от последните издания на "Горещо". Осиновеният му син/мисля беше/ е вече пораснал и със собствено семейство.
-Семейството на Блага Димитрова и Йордан Василев - за жалост тяхната история с осиновената им дъщеря неотдавна гръмна по вестниците с нелицеприятен скандал.
- Астрологът Люмиер лично сподели в телевизионно предаване, че е осиновен.

Ако някой знае за други български публични личности може да продължи списъка.



Виж целия пост
# 5
Mama_Galia, prava si triabva  da sum po-spokoina. Prosto mai mi lichi umorata ot vsichki vuprosi sreshti i protakane Sad
 no .....pak se izkazah ne na miasto Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия