не работи

  • 793
  • 9
Немога да си включа микрофона в скайп. Всичко чувам, но мен никой не ме чува! Ако можете ми обяснете, какво в настройките не съм направила, защото ги дадох на един комшия и при него работи всичко.
Виж целия пост
# 1
Виж си звуковата схема в настройките! Аз имах същия проблем и се оказа, че трябва да е настроена на настолни високоговорители, а не 5+1 както са мойте колони. След като я промених се оправи. И има тест за пробване на звуковите устройства. ( в Контролния панел - Звуци и аудио устройства - Глас - Проверка на хардуера) Провери и правилния куплунг евентуално...
Виж целия пост
# 2
Volume conntrol-а има еквалайзер за микрофон, гледах и настройките и куплунгите и би трябвало да работи според мен но.......... smile3511
Виж целия пост
# 3
 в Контролния панел - Звуци и аудио устройства - Глас - Проверка на хардуера
Там има един потенциометър, който ти показва наличието на звук, ако няма такъв  ти съобщава, че съветника за проверка на хардуера не може да завърши...
Виж целия пост
# 4
"There are no suitable networking devices installed." Това съобщение ми пуска и ме препраща на добавяне на програми.
Виж целия пост
# 5
В настройките има и място за обозначаване на звуковата карта. Моята е  Sound MAX примерно, трябва да избереш и звуково устройство.
Виж целия пост
# 6
И при мен е същото. Вече нищо не разбирам....
Много ти благодаря за съдействието Кристал!
Ще продължавам да се мъча. Току що разбрах, че може да е и проблем в самия Скайп. Сега ще го дръпна пак и ще видя как върви.
Виж целия пост
# 7
Успех! Ако се оправи  или пък ако не, мога да те намеряв Скайпа, поне с камера обърната към монитора да ти покажа къде човъркам аз и става.  Peace
Виж целия пост
# 8
Ок, ще ти пратя ника ми на лични ако искаш.
Виж целия пост
# 9
Ако мога да използвам темата,за да питам защо ми се губи камерата пък на мен от време на време?После сама си се появява и така... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия