Някое детенце ходи ли на ски училище в Мачирски спорт?

  • 4 178
  • 20
Мисля да пускам Цветката на ски училище там другата седмица, моля ако някой е ползвал услугите им, нека сподели мнение  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
почти всички градини,училища  са при Мачирски--моат син го пратих сам  когато беше на 7,,преди 4 год  от стадиона тръгнаха  --5 дн го записах--доволна съм,нямаше произшествия,научи се да кара,след година пак при мачирски го записах,,
Виж целия пост
# 2
И двете ми деца са ходили на ски училище, организирано от тях.

Синът ми е по-голям и него го водех сутрин на националния стадион и го посрещах следобяд.

Дъщеря ми ходи тази година организирано от детската градина.

Доволна съм, защото децата ми са доволни. И двамата са се справили чудесно. Учителите са млади сладури и срадурки. Обръщали са много внимание на децата и не са оставили никого да се мотае. Според другарките в детската градина са им взели душичките на дребосите.
Виж целия пост
# 3
Всички ски училища на Алеко са еднакви. Стараят се, грижат се за децата. Ски учителите са млади и все още не са се изнервили много  Laughing Миналата година записах сина на ски училище и след 3 дни наблюдения го взех да кара с мен, абсолютно пилеене на време и пари беше! Тази година пак наблюдавах училищата, промяна няма. Но аз имах възможност да съм горе с него. Ако бях пред дилема ски училище или градина, определено се спирам на ски училището, независимо дали ще е Мачирски, Мотен, Марина, Дино ...  Peace
Виж целия пост
# 4
Гера - дай подробности, плз!
Къде се водят децата, кога и кога се прибират? А каква е таксата?

мерсиииии   bouquet
Виж целия пост
# 5
http://www.matchirski-sport.org/ski/ski.html , това е сайта им, доколкото разбрах се водят и взимат от стадион Юнак. Мисля, че сутрин беше в 9, а следобед в 16.30, но не съм свсемсигурна, около четвъртък ще им звънна за подробностите, също и да ми кажат какво трябва да й пригтвя, като багаж. Иначе в сайта пише 150 лв с тяхна екипировка и 135 ако ние си донесем.
Виж целия пост
# 6
да, да... аз таман им намерих сайта   bouquet
Виж целия пост
# 7
И нашата градина ползва техните услуги.
Много съм доволна, ски-учителят е изключително внимателен с индивидуален подход към всяко дете.
На нас ни вземат 135 лв. с тяхна екипировка.
Виж целия пост
# 8
http://www.matchirski-sport.org/ski/ski.html , това е сайта им, доколкото разбрах се водят и взимат от стадион Юнак. Мисля, че сутрин беше в 9, а следобед в 16.30, но не съм свсемсигурна, около четвъртък ще им звънна за подробностите, също и да ми кажат какво трябва да й пригтвя, като багаж. Иначе в сайта пише 150 лв с тяхна екипировка и 135 ако ние си донесем.

Гера, до блока ти отзад има офис на Мачирски, или поне до скоро имаше (по последни спомени), пада се зад Пчела някъде. Wink
Иначе аз преди 5 години се бях записала на ски училище там, правеше ми впечатление, че наистина се държат много добре с дребните, по цял ден се занимаваха с тях и бяха много милички.Такова инфо мога да дам аз.  bouquet
Виж целия пост
# 9
http://www.matchirski-sport.org/ski/ski.html , това е сайта им, доколкото разбрах се водят и взимат от стадион Юнак. Мисля, че сутрин беше в 9, а следобед в 16.30, но не съм свсемсигурна, около четвъртък ще им звънна за подробностите, също и да ми кажат какво трябва да й пригтвя, като багаж. Иначе в сайта пише 150 лв с тяхна екипировка и 135 ако ние си донесем.

Гера, до блока ти отзад има офис на Мачирски, или поне до скоро имаше (по последни спомени), пада се зад Пчела някъде. Wink
Иначе аз преди 5 години се бях записала на ски училище там, правеше ми впечатление, че наистина се държат много добре с дребните, по цял ден се занимаваха с тях и бяха много милички.Такова инфо мога да дам аз.  bouquet

Е тук ме уби вече Joy  Познаваме ли се?
Виж целия пост
# 10
Не, не се познаваме, аз съм те виждала по физиономия и те знам от една позната от 4-ти блок. Mr. Green
Стига, че оспамихме темата spam2
Виж целия пост
# 11
И моите 2-ра година ходят от градината при тях (135 лв с тяхна екипировка) и съм много доволна! Освен това скоро ходихме с децата да покарат на Офелиите и ги видях учителите там - допаднаха ми много. Доста строги са, но ги занимават много, обясняват, показват. Синът ми кара чудесно и го дължим само на тях. Следващата седмица отново са на ски, надявам се и малката да кара след това.

Офф: Julka, всички похвалиха Стефчо много. Бил е изненадата на групата! Да се научи толкова много на 2.5 години само а седмица! Надявам се да е на линия и този път  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Офф: Julka, всички похвалиха Стефчо много. Бил е изненадата на групата! Да се научи толкова много на 2.5 години само а седмица! Надявам се да е на линия и този път  Hug Heart Eyes
Точно това имам  предвид. Много са добри учителите.
 Аз мислех, че ще го е страх, но на него много му хареса. Учителите ги гушват и карат заедно с тях - така децата чувстват известна сигурност, докато се отпуснат и се престрашат сами да се пуснат. (не че наклонът е голям, де.)
Дано не се стопи снега другата седмица, да покарат за последно тази година. Praynig
Виж целия пост
# 13
Всички ски училища на Алеко са еднакви. Стараят се, грижат се за децата. Ски учителите са млади и все още не са се изнервили много  Laughing Миналата година записах сина на ски училище и след 3 дни наблюдения го взех да кара с мен, абсолютно пилеене на време и пари беше! Тази година пак наблюдавах училищата, промяна няма. Но аз имах възможност да съм горе с него. Ако бях пред дилема ски училище или градина, определено се спирам на ски училището, независимо дали ще е Мачирски, Мотен, Марина, Дино ...  Peace

Абсолютно съм съгласна. Със сигурност няма да се научи да кара ски.
Виж целия пост
# 14
Всички ски училища на Алеко са еднакви. Стараят се, грижат се за децата. Ски учителите са млади и все още не са се изнервили много  Laughing Миналата година записах сина на ски училище и след 3 дни наблюдения го взех да кара с мен, абсолютно пилеене на време и пари беше! Тази година пак наблюдавах училищата, промяна няма. Но аз имах възможност да съм горе с него. Ако бях пред дилема ски училище или градина, определено се спирам на ски училището, независимо дали ще е Мачирски, Мотен, Марина, Дино ...  Peace

Абсолютно съм съгласна. Със сигурност няма да се научи да кара ски.


Моето се научи. Кара по добре от мен. Съгласна съм, че всички са добри и се грижат за децата. При Мачирски е добре, защото начинаещите са на Офелиите, Ветровала, Елица - там където не духат такива силни ветрове като на Алеко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия