Лунна диета- как успявате?

  • 1 680
  • 28
Здравейте! От известно време се опитвам да "вляза" в тази диета. Веднъж изкарах на чай, но ядох и плодове- не се брои. Другите пъти все огладнявам по някое време и не издържам. Ето днес до 19 часа издържах само на чай, но тогава изядох 1 банан- много огладнях. Ще се пробвам все пак до 1.17 да допродължа. Питам Ви: Вие как успявате да не хапнете нищо- воля ли, нагласа ли...? И всички наоколо като ядат, или като ти се иска да близнеш от пюрето на бебето, абе Вие как се справяте???
Виж целия пост
# 1
 Flutter Трудно трудно трудно  Laughing  Аз Лунувам от 1 година на сам почти всяка седмица (въпреки, че винаги си връщам сваленото...) но при мене правилото е: нагласа и обещание пред самата мене си  Peace Пия вода, кафета, цигарки... огладнявам на моменти, но свихнах..., особено през последните 2-3 месеца, защото диетувам все нещо постоянно... Но в началото и на мен ми беше много трудно, изведнъж да не ям  ooooh! Имах няколко неуспешни лунувания в началото, но някак си "захапах'' и свикнах, макар че се провалям в резултата за задържането, но е нормално да се отслабне след като един ден човек гладува, но това е по скоро изкуствено за мен, защото после храниш ли се както трябва сваленото се връща, заържа се само, ако си в постоянна диета... Съдя и по приятелки... Но моят успех се крие в нагласата и обещанието пред мене си, иначе ако прегреша (понеже се е случвало се ядосвам и то много на мен си - никой не ми е виновен)  Blush

До сега някога Лунувала ли си?

  bouquet
Виж целия пост
# 2
И аз от няколко месеца се опитвам да лунувам, макар, че в повечето случаи си позволявам дребни нарушения - ябълка, айрян или бульон. И въпреки всичко на следващия ден канатара показва от 0,500 до 1,500 кг. Така, че не се отчайвай. С един банан до утре сигурно ще си мръднала надолу. Важното е, че организма през тези лунни дни се разтоварва и очиства от токсините.
Виж целия пост
# 3
Миранда какъв ти е стимулът да гладуваш от 1 година след като, доколкото разбрах,  си връщаш килограмите? Аз съм правила няколко опита... не много успешни, ама ти съвсем ме отчая. Къде е целият смисъл на това гладуване тогава?

Само не ми казвайте, че за добро здраве и тонус.
Виж целия пост
# 4
Благодаря за мненията! Да, не съм издържала напълно, въпреки намерението. Наистина съм съгласна, че е въпрос на обещание пред себе си , каляване, самовъзпитание...И другият въпрос: връщат ли се килцата през седмицата- с нормално ядене, сигурно "Да''. Тогава ефикасно ли е лунуването за сваляне на килограми? Ако не е, то поне наистина служи за 1 ден пречистване на организма. Аз никога не съм спазвала диети, може би затова ми е трудно да издържа . Бих искала малко сваляне на кг. ;малко самодисциплина; малко спорт- все неща в сферата на добрите намерения...дано ги осъществя. Успех на всички!!!
Виж целия пост
# 5
Миранда какъв ти е стимулът да гладуваш от 1 година след като, доколкото разбрах,  си връщаш килограмите? Аз съм правила няколко опита... не много успешни, ама ти съвсем ме отчая. Къде е целият смисъл на това гладуване тогава?

Само не ми казвайте, че за добро здраве и тонус.

И това, което казваш да не го казвам, то си е така... Но го правя за да успея да сваля нещо-кг. някак си... Не става дума за няколко килограма, а за ужасно много... Пробвам какво ли не, докато стане... И ще продължавам... Такъв ми е смисъла на моето лунуване... А за неуспешните опити всеки ги има... За мене ключът към гладуването/лунуването всичко е на психическа настройка и нагласа... и воля..., но като хора трудно можем да издържим на това и по някога прегрешаваме...
Виж целия пост
# 6
Абе то и мойте са ужасно много, ама .... ти изобщо свалила ли си нещичко след едногодишното си лунуване ?!
Виж целия пост
# 7
Абе то и мойте са ужасно много, ама .... ти изобщо свалила ли си нещичко след едногодишното си лунуване ?!

Свалих с диета и спорт и любов и др. ...  Joy hahaha Joy Ползата от лунуването ми е пречистване и ТРЕНИРАНЕ НА ВОЛЯТА за въздържание от хапване или преяждане. С 1 година лунуване не постигнах нищо, напротив качих доста кг. но от храна и др. неща, НЕ от лунуването... Свалих 14 кг. тази година от началото на Януари до сега с плодолечение и салати с млечни продукти, а в дните на лунуване тази година свалих 3-4 пъти с по няколко грама (общо около 3 кг.), а през останалите дни от лунуването - 0 гр., камо ли кг. ... Както казах лунуване + диета, а не лунуване + нормално хранене (ефекта се убива за дни)... Много момичета свалят в дните на лунуване, но е важно как се продължава с храненето до следващата луна, за да се запази сваленото...  Peace
Виж целия пост
# 8
Воля му е майката и инат. Всичко е в главата, физически всеки може да издържи ден само на течности. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
и аз съм една ЛУНАТИЧКА ..ама карай..до сега съм се пробвала 2-3 пъти..но случи ли се като сега в почивен ден..НЕ УСПЯВАМ..каквото и да изисквам от себе си... иначе ако съм на работа по мога да остискам...но явно важното е и какви часове стартира..че определено това също не е за изпускане... newsm78
Виж целия пост
# 10
Воля и инат Twisted Evil
Имам в предвид и тримиренето което доста хора спазват, да не говорим пък и за тези които и вода не пият  ooooh!
Всеки луд с номера си а някои сме с цяла програма  Peace
Виж целия пост
# 11
Всичко е нагласа. Ако имаш повече килограми за сваляне, всеки път като ти се дояде нещо забранено - отиди пред огледалото. Сама прецени харесваш ли се в този вид или искаш промяна!
Виж целия пост
# 12
Oпитах няколко пъти, но нямам никаква воля. Най-"успешният" ми опит - издържах до вечерта на вода, и се закорених пред хладиилника след това. Blush
Виж целия пост
# 13
За първи път го правя и мисля, че ще удържа. След малко лягам и заспивам. Струва ми се обаче, че ако съм смъкнала нещо то ще си го натрупам в близките дни. Е, все пак ми действа разтоварващо Laughing
Виж целия пост
# 14
Воля му е майката и инат. Всичко е в главата, физически всеки може да издържи ден само на течности. Simple Smile

Абсолютно съм съгласна Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия