Деси Добрева пя в Торонто...

  • 661
  • 4
Моми4ета някой беше ли снощи в църквата- св.Кирил и Методий?
Беше поканена да пее бившата солистка на ку-ку бенд-Деси Добрева!
На мен ли4но страшно много ми хареса как пее..просто и се пееше и го правеше от сърце..
Браво на това моми4е,дано има шанс да пробие на голямата световна сцена!
беше обле4ена съвсем прили4но и подходящо като за националния празник-носия..пееше и направо настръхвах като я слушах..
а вие какво ще кажете за нея и празника в църквата като цяло?
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз съм доста далече от Торонто, но моят братовчед живее там / може би се познавате?  / и преди малко ми разказа за цялото празненство. За съжаление, в Холандия рядко има подобни празненства.
Виж целия пост
# 2
калинка,те и тук такъв вид събирания и празненства запо4ват да намаляват но поне от време на време си струва!
в холандия може да са рядкост,но поне сте в европа!!а ние .. сме "някъде" на географията.. #Cussing out
а относно братов4ед ти...не знам дали го познавам..ако ми кажеш нещо пове4е мога и да се замисля.. newsm78
Виж целия пост
# 3
Много и се зарадвах на тази тема, защото и на мен Деси Добрева ми харесва като талант и като излъчване. Даже разпитвах майка, която скоро ни дойде на гости какво ново е прочела, чула или най-общо знае за нея. За жалост тя няма много информация. Пожелавам си да дойде и при нас в Сиатъл!   bouquet
Виж целия пост
# 4
Има страхотен глас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия