Най-актуалния цвят на косата!!!!!

  • 5 191
  • 42
Дайте ..мнения за това какъв е най-актуалният цвят на косата сега ..и какъв ще буде лятото ..Ако някой е по запознат нека пише Peace..Съсъ снимки ще се разберем май по леснички Peace Peace Peace Peace..решила съм да се боядисвам ,но не съм сигорна ..какъв цвят Знам ,че е много  относително мнението ви ...понеже еено е да ти ходи а съвсем друго е да си в крак с модата:)..Е ако не друго поне ще съм в час кое е модерно!!!! Hug
Виж целия пост
# 1
От русо към медно Flutter
Виж целия пост
# 2
Малко е за другата тема с прическите, но го пускам и тук:

Цитат:
В числото на прическите, на които си струва да обърнем внимание  този сезон, трябва да отбележим къдриците и вълните.

Романтиката е хит на сезона. Важна забележка: буклите и къдриците не трябва да бъдат много стегнати и разделени. В противен случай прическата ви ще напомня времето на младостта на майка ви. Или ще изглеждате като продавачка  в магазин от 70-те.  Разпилени и бухнали къдрици - това е по-модерно  и свежо.

  Класически очарователен  и изискан стил на разкошната коса а-ла Рита Хейвърт е много подходящ. Ярък слънчев и наситен цвят, дължината до раменете или малко по-долу. Едри къдрици, направени на средна големина ролки или маша, оформете прическата, опаковайте куфара си - и в Холивуд.

Конската опашка французите наричат прическа " последвай ме". А това наистина изглежда интригуващо. Да флиртуваш с помощта  на прическата? Много е просто. Хванете косата си долу, по-близо към врата, с панделка. 60-те са модерни дори и при прическите. За стил придайте обем на косата, преди да я хванете на опашка и я напръскайте с лак.  Опашката може да се използва и не по предназначение.  Актуална е прическата "на черта". Някои стилисти направо признават, че ???чертата” ще бъде хит този сезон. Запомнете това. За да си направите такава прическа не е задължително да си режете косата. Съберете косата, подгънете я и я хванете на тила.

Късата коса също не е повод за отказ от експерименти. Слоевете и структурата това са основните понятия за късите прически този сезон. Ето, че и Кира Найтли, британската актриса във  филма "Домино” предизвикателно се явява с къса коса. Ако и на вас ви е  харесало, направете същото. Само че преди това се уверете, че косата ви притежава същата плътна структура. Не всеки тип коса ще издържи толкова третиране. Ярките, наситени цветове ще завършат вашия образ.

 
Виж целия пост
# 3
Записвам се, ще следя темата, защото и аз се чудя какъв цвят да си сложа....
Виж целия пост
# 4
Ще следя темата,защото ми е интересно.Иначе моя цвят съм си го избрала вече Wink
Виж целия пост
# 5


е поне съм по модата-от медно русо-рижкаво се опитвам да се направя пепелно руса ,ама резултатът е по скоро медено -слънчево
Виж целия пост
# 6
аз оставам с впечатлението, че актуалено е тъмно кестенявото. а прическата  - изправена коса с гъст бретнон, който влиза в очите. ама така някак си всички ми изглеждат много еднакво  newsm78 не ми допада  Naughty
Виж целия пост
# 7
И аз ще следя темата, защото е много интересна. На мен ми харесва дългата тъмна коса с различни кичури.
Виж целия пост
# 8
За цвят не съм сигурна.... Thinking Като гледам май всичко е актуално стига да ти отива на тена. Чух обаче, в "Огледала" ли , другаде ли, че актуалните прически са хубавите, здрави и жизнени коси  Simple Smile Аз това го разбирам като ограничаване на експериментите с цветове и разни агресивни процедури. Да обърнем повече внимание на състоянието на косите ни. В крайна сметка една жизнена и блестяща от здраве коса  е красива в каквато и да е прическа и цвят. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Дано да е рижаво- медния, че докаро стана руса, доста време ще си стоя с този цвят.  Blush
Виж целия пост
# 10
аз пък съм решила да се правя кестеняво-оранжево. дано да ме хване боята. ама явно тоя цвят не е много актуален в момента, защото на няколо места проверявах за него и не са го зареждали  newsm78
Виж целия пост
# 11
В момента май на мода е черното и много наситено червеното... поне с такива впечатления оставам.
А за прическите много филирани коси с къси бретони...=)))
Виж целия пост
# 12
Русо към медно Sad - а нещо в по-тъмен нюанс?! newsm78 -- хич не ми тича тази светлата коса. Crossing Arms Ще си стоя на черно май.
Виж целия пост
# 13
Записвам се, ще следя темата, защото и аз се чудя какъв цвят да си сложа....
Peace                                                                                                                                                                                                                         
Виж целия пост
# 14
Преливащи цветове ,всички нюанси на кафявото ,но в никакъв случай само един цвят,трябва да са поне два-три близки тона.Хит е боядисването по така наречената "Слънчева технология" ,косата се боядисва в естествени тонове ,два -три и се добавят слънчви кичури ,изглежда така все едно е изсветляла от слънцето.За русото важи същото ,като гамата е в топлите нюанси ,дървесно ,натурално,медно............. .
Онзи ден дна от фризйорките ми беше на някакво убочение ,та това докладва като тенденции Laughing
За прическите ,избора е голям ,но той най-вече трябва да е съчетан със структората на косъма ,дължината на косата ,за да бъде максимално лесно за подръжка.Холивудската черта е на мода ,до колкото разбрах това е нещо като прическата на Мерлин Монро ,с каквато междувпрочев се появи и Джей Ло ,на таз годишните Оскари WinkФренското каре се е завърнало от миналата година още ,но то е за по слабо и издължено лици и идеално права коса............. .
Всеки момен се чакат и новите европейски каталози на Лореал с цветове и прически за сезона Пролет -Лято 2007г.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия