Как празнувах 3ти Март

  • 634
  • 12
Сутринта обясних на Александърчо за враговете ни, за историята ни, за Родината ни. Разказах му за  Васил Левски.Разказах му за Ботев, за Освобождението, за първата ми нощ с жена.

Следобед бяхме на шествие и митинг на площада. Хубаво беше да видя толкова позитивни хора, толкова интелигентни хора. От политиците само Сидеров беше дошъл, което доказва какви са мишки тези хора и как се крият на най-хубавия ни празник. На площада видях същите хора, които виждах по партийна линия преди 10ти, виждах ги по време на митингите на СДС, после се засичахме покрай Царя, скоро и Бойко ще ни събере. В България има ядро от умни и здравомислещи хора, които партиите сменят, но акъла си - никога. Сещате се за какво говорим.

Не знам дали Волен Сидеров е на наркотици, но онова, на което е със сигурност го слагат в наркотиците. Еваларка.

Вечерта бях в Син Сити много ясно.
Виж целия пост
# 1
Тази година на Шипка нямаше ли честване? Аз защо съм останал с впечатление че на 3 март повечето политици са на Шипка?
Виж целия пост
# 2
Баце, изтървала съм есенцията на празника явно.
Бива ли да се удря балтията на изказването на откровен патриот?
Виж целия пост
# 3
Ние бяхме с изгората в един пиано бар в Пловдив, "Ексел" - страшен купон, баце! То не бяха родни, руски и западни песни и танци на народите, че даже и хорце имаше и едни франсета играха българско хоро  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз заведох децата да се поклоним на паметника на "Макдоналдс", защото работи и в празнични дни. Покрай нас минавах пълни автобуси с празнуващи - не знам къде са се поклонили, на "Макдоналдс" не спряха. Но пък имаха байраци и викаха "ура". Децата се объркаха и ме попитаха какъв мач ще има днес. Аз също се обърках и им разказах за В.Левски. Те се объркаха още повече, защото наскоро пак им бях говорила за тогова. И ме попитаха: " Ама и той ли като Исус има два рождени дни?" Как да обясниш на деца, че възрастните празнуват и смъртта!!!???
Виж целия пост
# 5
Ние бяхме с изгората в един пиано бар в Пловдив, "Ексел" - страшен купон, баце! То не бяха родни, руски и западни песни и танци на народите, че даже и хорце имаше и едни франсета играха българско хоро  Simple Smile


Баце, пиано баровете първо бяха забавни, после станаха досадни, накрая всеки селтак направи такъв и днес, през 2007ма, пиано баровете са нещо като заведението 'Черната котка' едно време.

Няма да ти обяснявам за софийските заведения. Ще ти кажа само това, че да ходиш през март 2007ма на пиано бар в Майнатаун е все едно да се гръмнеш в главата пред душата си, която през това време те уговаря да не дърпаш спусъка.

Извън София имаше само един хубав пиано бар - беше във Варна Таун. Понякога беше толкова пълно със софиянци, че не се усещаше присъствието на последната колекция джапанки 'Зико'. Варненки са хубави пичета. Боя се, че не отказват. Евала.
Виж целия пост
# 6
Аз заведох децата да се поклоним на паметника на "Макдоналдс", защото работи и в празнични дни. Покрай нас минавах пълни автобуси с празнуващи - не знам къде са се поклонили, на "Макдоналдс" не спряха. Но пък имаха байраци и викаха "ура". Децата се объркаха и ме попитаха какъв мач ще има днес. Аз също се обърках и им разказах за В.Левски. Те се объркаха още повече, защото наскоро пак им бях говорила за тогова. И ме попитаха: " Ама и той ли като Исус има два рождени дни?" Как да обясниш на деца, че възрастните празнуват и смъртта!!!???

И аз бях там, и аз приказвах  Whistling
 
Виж целия пост
# 7
А аз празнувах с термометър и хапчета...
Виж целия пост
# 8
... аз пък обръщах с вила двора, че ще садим зеленчуци Mr. Green
Беше ми забавно, пях песни и така... Whistling
Виж целия пост
# 9
Тази година на Шипка нямаше ли честване? Аз защо съм останал с впечатление че на 3 март повечето политици са на Шипка?
имаше, разбира се.
Виж целия пост
# 10
Тази година на Шипка нямаше ли честване? Аз защо съм останал с впечатление че на 3 март повечето политици са на Шипка?
имаше, разбира се.

и кво като е имало. едно е да отидеш каширан на некой връх, а съвсем друго е да бъдеш достоен патриот в центъра на столицата все пак ако се сещаш за какво говорим.
Виж целия пост
# 11
Tъй като съм извън страната и не съм отбелязала много тържествоно празника.Но деня ми беше страхотен беше слънчево и с една приятелка решихме да се разходим до Гринуич и прекарахме целия ден там.Изключително весело ни беше,даже на връщане в метрото срещнахме едни българи и им честитих празника.
Виж целия пост
# 12
3ти Март го празнувах , или по - точно чествах на 4ти ( това ми бе почивният ден), с разходка до Нос Калиакра, и посещение на крепостта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия