Глътна Батерия помощ

  • 7 458
  • 21
Мели в Петък глътна една малка батерийка от телефончето и.
Тъпках я с картофи, само един път ака в Събота, но не я изкара, вчера не е акала и още батериятае в нея. какво да правя, опасно ли е ? Случвало ли ви се е нещо подобно. Тя е къгла и метална. Моля ви кажете да я водя ли на лекар. Говорих с педи и тя ми каза , че е ако е в сомаха нищо неможе да се направи, трябва да я чакаме, ако се заклещи и не излиза снимка и операция. Вече взех да се шашкам да ви кажа.
Виж целия пост
# 1
Права е докторката.
В момента за твое успокоение само можете да направите снимка, та поне да се види къде е.
Трябва да излезе до ден-два, ако всичко е наред.
Виж целия пост
# 2
Би трябвало да я изкара , не е толкова голяма , а и не е с неправилна форма . Направи снимка , за твое успокоение, метала се вижда на снимка, лошо е ако е пластмаса или гума- тогава се прави гастроскопия. Малко кофти съпоставка ще направя , но аз имам опит с гълтане на чуждо тяло от кучета. Когато се заклещи и запуши признаците са повръщане дори и на водата . Тази батерия не би трябвало да е проблем.
Успех и пиши какво става.
Виж целия пост
# 3
днес пак е акала, но не я е изкарала, но акото е било доста тъмно черно, дали е нормално това
дали не се окислява
Виж целия пост
# 4
Погледни тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24744
Виж целия пост
# 5
Когато Татяна беше на 1 год(точно 2 дни преди РД) глътна една метална шнола.Аз много се уплаших и веднага отидохме в Пирогов.Там и направиха снимка и видяха ,че шнолката е в стомаха и.Доктора единствено го притесняваше да не би да е отворена шнолката,но снимката се видя,че е затворена(Слава Богу).И така зачакахме и на 3 ден видях най хубавото ако в живота си-с шнолката.Така,че изчакай и ако още ден два не излезе отидете и и направете снимка.
Успех
Виж целия пост
# 6
Точно щях да ти пиша, че Чоколина имаше таква тема, пиши й на лични. Дано скоро да ги изака Praynig
Виж целия пост
# 7
малии много се нашашках, говорих с педи пак и тя каза, че се га ще се консултира с хирург и ще се чуем какво да правим, ако и днес не илизе.
Виж целия пост
# 8
   Това, което мога да ви кажа е успех и дано всичко свърши благополучно. Не искам да ви плаша, но мисля, че човек когато знае какво го очаква може да се справи с него. Та притеснява ме факта, че батерийте се окисляват. Praynig
Виж целия пост
# 9
Мъжа ми е говорил с ренгенолог от Пирогов и той доста го е успокаоил. да чакаме и да яде картофи, още било рано да не облъчваме детето излишно, ама аз защо не съм съгласна незнам
Виж целия пост
# 10
Тази вечер или най-късно утре сутринта трябва да я видите в акото.Стискам палци и се надявам да е така PraynigАко това не се случи моя съвет е да направите рентген,защото 3 дни за батерия,която се окислява в киселинна среда е опасен период.
Виж целия пост
# 11
 Преди няколко месеца детето на моя приятелка глътна същата по размер батерийка.Изходи я на третия ден.На нея и казаха,че е прекалено миниатюрна,за да навреди,а по въпроса с окисляването-нищо му няма на детенцето.Не се притеснявай,само търси внимателно,че трудно се забелязва,при тях падна голямо ровене!
Виж целия пост
# 12
Водихме я в Пирогов. Снмаха я, и нищо не видяха вътре, но аз съм си още малко притеснена, защото съм сигурна , че я глътна, но явно я е изкарала.
Виж целия пост
# 13
дали може през трахеята да попадне в гардичите батерията, монго съм се нашашкала.
Уж батерия няма ама не я е и изакала.
Виж целия пост
# 14
А докторите в Пирогов какво казаха след снимката?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия