Какво му става на това дете?

  • 1 084
  • 8
Тази сутрин моят син е изключително странен. Не пожела да стане от леглото , едвам го преоблякох много е отпаднал и все едно му се спи непрекъснато. Не е падал, изпи си млякото сутринта и сега пак е в леглото без да мърда лежи си там и блее (пуснала съм му детски да гледа) ? Няма температура, според мен ако го болеше нещо щеше поне да мрънка.
От какво може да е? Направо да не ви казвам какви неща ми минават през главата...
Виж целия пост
# 1
Боледувал ли е скоро?
Виж целия пост
# 2
Това е доста нехарактерно поведение за дете на тази възраст, гледайки по моето! Thinking

Не знам какво да те посъветвам! Защо не го заведеш на лекар все пак и спомени за задавянето със солетката!

А може и нищо да му няма на детето, просто да му се лежи! Пиши по-късно как е!

Поздрави!
Виж целия пост
# 3
Наистина е необичайно здраво дете да остане да лежи в леглото си.Ако се разболява ще се появят и други признаци  и тогава ще е необходимо да го прегледа лекар.
Виж целия пост
# 4
Да, ако продължи така през деня ще го заведа привечер на лекар.
Сега заспа пак. Странното е, че си хапва с голям апетит.
Не е боледувал скоро, не е падал лошо, изобщо екстра си беше снощи.

Благодаря ви за отговорите Hug
Ще пиша какво става после...
Виж целия пост
# 5
  В предишната твоя тема ти писах, къде да заведеш детето. Аз лекувам децата си схомеопатия в този случай мисля, че хомеопата ще бъде по-обективен. Това е само мое мнение...
Виж целия пост
# 6
ваксиниран ли е скоро ?
Виж целия пост
# 7
Не знам за твоето, но моето щом се заседи повече от 5 минути на едно място, това е сигурен признак - разболява се Sad Дано при вас да не е така де Hug
Виж целия пост
# 8
Голямото ми  дете преди време беше в подобно състояние само ,че по- тежко оказа се обезводняване .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия