боаронска хомеопатия

  • 5 291
  • 14
Зравейте, искам да ви питам някой лекува ли детето си с боаронска хомеопатия? Защото каквото изчетох досега тя има много противници и почти никакви превържаници.Аз водя детето си при такава лекарка,но още нямам кой знае какво мнение за хомеопатията.Иначе зьа лекарката съм сигурна тя мен ме лекува от две годишна защото е педиатър ,но се занимава с хомеопатия от оклоло 5 години и я предпочита пред традиционната медицина.Засега съм водила малката за хрема и леки проблеми и не мога да се оплача.А минахме на това лечение заради тежко боледуване много  и много антибиотици, и си мисля че това е по малко вредно.Има ме и схема за профилактика. Ще съм ви благодарна ако ми пишетас нещо по въпроса.
Виж целия пост
# 1
 Аз също съм привърженик на хомеопатията, но не бих ползвала боаронец имам не добро мнение за тях. Този въпрос е по добре да го зададеш в някоя от другите подобни теми. Peace
Виж целия пост
# 2
Аз съм доволна, както и мои познати майки.Лекуваме децата си при една лекарка.Предпочитам лекар- хомеопат пред останалите .Прочетох тук за много неприятни резултати причинени от лечението на "класически" хомеопати.
Виж целия пост
# 3
Аз съм доволна от моята докторка - боаронски хомеопат. От както съм започнала да лекувам децата си при нея, не сме купували АБ, сиропи за кашлица, капки за нос. В началото бях доста скептична, особено когато бяха болни и кашляха като магарета, но с първия прием на гранулите и състоянието им започна да се подобрява. Да, и аз чета, че боранците не ги одобряват тук, но аз съм доволна, както и много майки, които лекуват децата си при тази докторка.
Виж целия пост
# 4
При бебета и деца съм на мнение че не е проблем да се лекува чрез боаронските принципи и лекарства. При толкова малки деца няма натрупване и наслагване на проблеми и симптоматика, които да трябва да се изчистват един по един, какъвто е принципа за лечение при класическата хомеопатия.
Но все пак вие избирате Peace
Виж целия пост
# 5
Съвсем оф-топик, не мога да разбера.. само по 10 входящи съобщения ли може да има всеки?
Опитвам се да пратя на еди кого си.. и ми дава, че няма да го бъде заради достигнат лимит..
Та по тази причина си поствам ЛС, в което няма нещо кой знае колко лично тук:

За темата, не още, искам да "послушам" първо без да се намесвам; но съм ти благодарен за линка (не мога да се оправя в тоя огромен форум).
За Рицинуса.. ще направя страничка в сайта, само не знам кога точно.. не мога да работя в срокове.. таман и аз ще го уча това лекарство (не са ни го преподавали)..


Извинявай, че така ти отговарям, ама..
Виж целия пост
# 6
Съвсем оф-топик и от мен: броят ЛС, на които имаш право, се определя от броя съобщения, които си пуснал нейде по форумите. Ама пък си има опция "изтрий" - и си освобождаваш местенце за нови ЛС. Mr. Green
В моята ММ Рицинуса изобщо не е споменат (тя е непълна).ще ми е интересно да пуснеш инфо за него.
Виж целия пост
# 7
И аз предпочетох боароновска хомеопатия след опит с класическа.
Моно-препарати без смесване, доколкото има значение, ползва хомеопатката на детето (аз още не съм узряла Laughing)
Много съм доволна и резултатите виждам и с просто око (при нас вървеше така: педиатър, минал курс по хомеопатия - почти никакъв резултат; класически хомеопат - никакъв резултат; настоящата боароновска - много добър резултат).
Но и това, както винаги, е малко на уцелване - дали ще попаднеш на точния (за теб) човек. От класическата, от която аз не бях доволна, имам доста познати, които са доволни.
Виж целия пост
# 8
Моно-препарати без смесване, доколкото има значение, ползва хомеопатката на детето (аз още не съм узряла Laughing)
аз не разбрах...ако ползва монопрепарати, без да предписва по 2-3 на веднъж, значи не лекува по боаронския метод.
монопрепаратите на Боарон са много качествени и се ползват от всички хомеопати.
сори за ОФФ-а Embarassed
Виж целия пост
# 9
Е, в тоя смисъл ако е - значи си е боароновски метод. Дава до 2 различни.
Виж целия пост
# 10
Не знам за къде е този линк? Ако има поо-подходяща тема, преместете го там, ако искате..

Значи по въпроса на MammaEli: Ааа и все се каня да те питам и забравям - къде мога да прочета картината на прословутия Рицинус Комунис, който е най-популярното лекарство сред кърмещите мами? - това: http://www.vlkomarov.info/sc/326.htm e началото, ще добавя още неща в самата страничка и пак ще се обадя, и специално ще напиша страничка за мамите, които си го зобкат като бонбончета това лекарство без да си дават сметка какво могат да си докарат..
Виж целия пост
# 11
Извинете за тъпия въпрос, но хомеопатичните драженца на фирма Боарон ли имате предвид? Разтревожих се, защото мъжът ми пие такива за ревматоиден артрит, а хомеопатът му е казала да ги пие поне 3 месеца.  newsm12 newsm12 newsm12 newsm12 newsm12
Виж целия пост
# 12
аз също съм ползвала хомеопатия на боарон, но  за мен не за малката, и съм страшно доволна.
Оправих си колита за около 6м

А някой може ли  да ми препоръча детски лекар който лекува с хомеопатия в Пловдив
Виж целия пост
# 13
Аз лекувам малката с Боарон сега,доволна съм.В нашият град,и да искам,няма класически хомеопат,така,че да съм доволна и на това,което има... Mr. Green
Виж целия пост
# 14
И при нас няма класически хомеопат.Поне не дипломиран, защото има такъв, който още е в процес на обучение и сам не може да се справи.Сега съм решила да опитам боаронсия метод на лечение.Много често пием АБ и съм убедена, че това ще е по-малко вредният метод.

.........  хомеопатичните драженца на фирма Боарон ли имате предвид?
Става въпрос за метода, който прилагат боаронските лечители-лекуват симптомите с хомеопатични перли и хапченца, а не първопричината.Иначе и класическите хомеопати използват боаронски монопрепарати. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия