мултивитамини по време на кърмене

  • 1 035
  • 5
имам въпрос мога ли да пия мулти витамини докато все още кърмя,питам специално за един вид:additiva s minerali i kofein.
косата ми пада доста,а и ноктите са ми в окаяно състояние Confused Embarassed Shocked Thinking Cry
Виж целия пост
# 1
Можете да пиете витамини, които се дават на бременните. Кофеинът ще доведе до повишена възбуда на бебето, а и минералите не са подходящи като дози за кърмещи майки. Ще се наложи да изчакате с тези мултивитамини. Можете локално да третирате косата .
Виж целия пост
# 2
КАЛМАЦИН може ли да се пие от кърмеща майка?Подходящи ли са те?Кажете да знам преди да съм си ги купила че не са много евтини.............
Виж целия пост
# 3
КАЛМАЦИН може ли да се пие от кърмеща майка?Подходящи ли са те?Кажете да знам преди да съм си ги купила че не са много евтини.............

Ефекти:
-подходящ за хора с повишен риск от развитие на остеопороза (възрастни, жени по време на менопауза и след гинекологични операции)
-оказва положително влияние върху нервната система и регулирането на нервно-мускулния баланс
-подходящ за деца по време на интензивен растеж, бременност и кърмене, по време на оздравителния период и при високо физическо натоварване
Виж целия пост
# 4
здравейте,скоро зададох същият въпрос,/че и аз имам ужасен косопад,а пробвах какво ли не без резултат/  и не ми се отговори-но нищо Flutter попитах в аптеката и ми препоръчаха Centrume--Materna,спецялно за бременни икърмачки и мисля,че ще ми свърши работа Peace
Виж целия пост
# 5
ne te suvetvam za maternata a i e spriana ot aptekite az poneje sum sus takuv problem i az otvorih temata shte ti kaja kakvo otkrih
strahotna maska ot koiato spira da kape kosata i se sgustiavala i nikne dosta burzo ,no ima problem s dostavianeto na sustavkite i,a te sa
2 ampuli progesteron-PROBLEMNO E NAMIRANETO V APTEKITE ,NO AKO ZNAESH KUDE IMA NAPISHI
2 ampuli vitamin A
2 ampuli vitamin E
ЯЙЦЕ

RECEPTATA IA VIDIAH V NETA OT EDIN FORUM KUDETO MAIKITE SE OPLAKVAHA EDNA NA DRUGA ZA KOSITE,I E PROBVANA SUOTVETNO.
EFECTA BIL PORAZIAVASHT I MISLIA DA SI GO PRILOJA NA MOITA GLAVA I NA TAZI NA MUJA MI CHE I TOI E OREDIAL OTGORE Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия