Наречете ми нещо

  • 2 803
  • 77
 Разводът ми съвсем скоро ще е факт. Свила ми се е една топка в стомаха ( може би е нормално, идея си нямам ). Пожелайте ми нещо...като наричанията от феите в " Спящата красавица ". Абе истината си е, че имам нужда от малко кураж и попътен вятър...
Виж целия пост
# 1
Пожелавам ти лесно и безпроблемно минаване на делото,по-малко отрицателни емоции и повече любов и вяра в бъдещето!
Виж целия пост
# 2
Попътен вятър е хубаво казано... И да ти е леко на душата - скоро ще стане, ще видиш  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Пожелавам ти, винаги занапред когато се сетиш за този момент да си мислиш: това беше  най-съществената положителна промяна в моя живот.   bouquet
Виж целия пост
# 4
Искам да ми е леко на душата...
Благодаря    bouquet
 Някой бебе няма ли да ми нарече Whistling
Виж целия пост
# 5
Пожелавам ти попътен вятър след голямата крачка в новия ти живот! Ти сама си го казала много хубаво!  Peace

И бебе ти пожелавам, щом искаш.  Laughing
Виж целия пост
# 6
топката в стомахати да се превърне в бебе ДАНООООО!!!  jedi-това единствено ми пр илича на вълшебна пръчица Mr. Green
Виж целия пост
# 7
освен на пеперудена влюбеност, дано скоро да се радваш и на пеперудена лекота!
Виж целия пост
# 8
Нова обич да стопли душата ти.
Виж целия пост
# 9
Аз минах по този път. Оттогава минаха 9 години. Не съм съжалявала нито миг за развода. След това намерих съпруг (по-точно той ме намери  Laughing ), който хареса не само мен, а и детето, което имах от първия си брак, и го прие като свой син. И на него това му е втори опит, а от първия има дъщеря, която стана моя най-добра приятелка. От 4 години се радваме и на наше общо детенце, а мислим и за още едно ...

Та ти пожелавам смелост, за да изтърпиш и последното дело, увереност, че това е най-правилното решение, и усмивка, с която да посрещнеш по-доброто бъдеще. И то да ти донесе истинска любов, здраво мъжко рамо, на което да се облегнеш, уютен дом и МНОГО ДЕЧИЦА! Стискам палци. Усмихни си и давай напред!
Виж целия пост
# 10
Пожелавам ти,много късмет,той никога няма да ти е излишен Peace,усмивки-защото за напред трябва да си винаги усмихната Flutter и бебе-заченато с много любов от най-прекрасния човек на света за теб  bouquet!Успех въвъ всички начинания! Hug
Виж целия пост
# 11
Разводът ми съвсем скоро ще е факт. Свила ми се е дна топка в стомаха ( може би е нормално, идея си нямам ). Пожелайте ми нещо...като наричанията от феите в " Спящата красавица ". Абе истината си е, че имам нужда от малко кураж и попътен вятър...
Животът е странно нещо. Има пикове и спадове. Сега се чувстваш зле, но никога не забравяй, че хубавото винаги ти предстои. Може да е зад ъгъла, може да трябва да чакаш само до следващия вторник! Побързай да върнеш усмивката на лицето си и си намери нови цели! И никога не си забранявай да се влюбваш и да обичаш!
успех!
Виж целия пост
# 12
Наричам ти спокойствие и вяра в бъдещето!Не губи надежда и вярвай,че това е началото на по-добър живот за теб и бъдещото ти бебе!
Виж целия пост
# 13
безаварийно в следващото ти обвързване
Виж целия пост
# 14
Goki Mama го е написала!

Аз ще добавя само пожелание, да не позволяваш да останат някъде в душата ти, черни мисли за личен провал ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия