миомен възел и бременност

  • 4 435
  • 11
ззравейте.нова съм във форума.откриха ми миомен възел от страната на пикочния мехур ,от вътрешната страна на матката.бремена съм в началото на втория месец.ако има такива като мен моля да споделят какво знаят за миомния възел.
Виж целия пост
# 1
Здравей an28,

Погледни тези теми, ще са ти от полза!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145407.0 - "Миома и бременност"
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3419.0 - "Миома - съвет"

Честита бременност Simple Smile
Пожелавам ти от сърце най-леката бременност на света Simple Smile и още по-леко раждане на здраво и красиво бебче Simple Smile

Успех!
Виж целия пост
# 2
Когато е от външната страна, обикновено няма проблеми.
Виж целия пост
# 3
знам ,че от външната няма проблем.затова искам да науча нещо за тези като в моя случай newsm78
Виж целия пост
# 4
Казах, че обикновено няма пролеми, но е възможно да възникнат. Трябва да се следи редовно, защото може да нараства.
Попитай в Бъдещи и настоящи майки. Тук повечето от пишещите правят опити за забременяване.
Виж целия пост
# 5
Ан,
Единствено лекарят може да ти каже конкретно за твоя случай дали има проблем или няма. Какъв е неговият коментар?
Дано няма проблем. Моя колежка изкара две бременности и роди две момченца с такива възли.
Случаи разни - док. ще те посъветва ...
Виж целия пост
# 6
здравейте.днес ходих на лекар.в 5-6 седмица съм Grinning.видя се плодното сакче и ми казаха да утида след 3 седмици-тогава вече да се види и пулс.доктора каза ,че по принцип миомния възел може да предизвика кървене,болки ,спонтанен аборт.но също така каза ,че може и нищо да не се случи-/дано/.в зависимост от това как върви бременноста ще се прецени по какъв начин да раждам.лекаря при който ходя е д-р Георгиев от АГ Варна-много е внимателен и много добре обяснява.
Виж целия пост
# 7
Браво! Сега слушай доктора и спазвай каквото ти предпише. Прав е, че може да има усложнения, може и да няма. Едва в 4-5 месец ще си поотдъхнеш, така че се въоръжи с търпение и спокойствие (доколкото можеш). Успех!
Виж целия пост
# 8
БЛАГОДАРЯ Simple Smile
Виж целия пост
# 9
an28, и аз съм в същото положение.
Бременна съм в 8 г.с и вчера на прегледа лекарката ми каза че имам и миомен възел които трябва да се следи.
Затова днес влезох за да събера пове4е информация.
Аз определено живот и здраве ще трябва да раждам със секцио защото първото ми раждане се наложи да е оперативно.
Доста съм претеснена
Виж целия пост
# 10
къде ти каза ,че е възела?и колко е голям?
Виж целия пост
# 11
Голям е 3см. в горната част на матката, на снимката от улреазвука лекарката го е отбелязала, че е точно над плода.
Но незнаех че може да е от вътрешната или външната страна, а и лекарката ми не го спомена или аз съм се била толкова ошашкала, че може да не съм е разбрала, в началото на април съм на контрола тогава ще питам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия