Как да го оставя за по-дълго?

  • 371
  • 4
Въпросът ми е насочен главно към мамите с повече стаж и тези, които работят.

Дребния суче доста след едно боледуване - през деня ме търси, през ноща не спира и т.н. Аз ходя само следобед на работа, но се очертава една по-дългичка командировка, на която ми се ще да отида. Да но тук е големият ми проблем. След проба да отида на купон, завършила доста трагично в 12.30 през ноща вече нямам много смелост да го оставям. Той заспива само на мен и майка ми е видяла доста зор, докато го накара да подремне е точната дума. Събудил се е след около мах 1 час и се е почнало едно дране до засиняване. Така аз се прибрах рано рано  Sad

Дайте съвети как да напрявя така, че хем вълка сит, хем агнето цяло  Mr. Green
Т.е - оставям го за 1 седмица и после пак суче  Grinning Не ми се иска да го отбивам, но пък ми се иска да мога да го оставям на майка ми...
Виж целия пост
# 1
Хайде бе мами дайте идеи моля моля  Praynig

Иначе, ще трябва да пукам тема как да го отбивам  Cry
Виж целия пост
# 2
честно да ти кажа не знам как да помогна  Rolling Eyes
при нас положението е същото.
реве докато не се прибера
Виж целия пост
# 3
Смятам, че няма компромисен вариант. Или го оставяш на майка си , за да свиква с нея, или си се гушкате всяка вечер заедно. А ако държиш да го кърмиш, когато те няма, можеш да се изцеждаш и да оставяш кърмата, която майка ти да му дава.
Виж целия пост
# 4
Аз също нямам подобен опит, при нас няма проблеми да заспива и при друг, ако има изцедена кърма. При вас проблемът в хапването на мляко ли е или по-скоро в сукането за успокояване, пробвала ли си да оставяш шише с кърма? От това, което съм чела тук, май първата вечер положението е най-зле, после постепенно свикват. Но не знам дали, ако за цяла седмца го оставиш после ще иска да суче newsm78 Аз скоро оставих Радинка за 2 дни при баба и и след това първия ден, малко се чудеше какво да прави с цицата, спомни си, но си мисля, че ако беше повече от 2 дни без мен, може би щеше да се отбие или щях да видя голям зор докато и припомня как става номера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия