въпрос за ползването на комбинираните колички

  • 1 025
  • 17
искам да попитам кога вече няма да ни е нужна комбинираната количка. намислила съм да търся лятна за морето, но...рано ли ни е още ? а другата зима ще сме на 1.8 г, ще мога ли тогава да возя малката в лятна добре облечена или това няма как да стане и да не бързам да продавам сегашната количка? моля споделете  Hug
Виж целия пост
# 1
Аз да ти кажа съм решила да не купувам лятна количка, нали за това съм си купила комбинирана, а й лятото те вече ще ходят та количката ще ни трябва само за превпзване от едно място на друго Simple Smile, но всеки си решава какво да прави   bouquet
Виж целия пост
# 2
Едната я продадох,сега ще продам и втората и купувам лятна.На мен лично ми тежи 17 кг. количка и 9 кг. бебе.
Виж целия пост
# 3
ако комбинираната ти е лекичка- няма смисъл от лятна! а за другата зима може и да не ви трябва количка изобщо, някои дечица просто проходят ли не искат вече да ги возиш... но иначе няма проблем да я возиш в лятната добре облечена ако все пак си наумила да сменяш превоза Grinning
Виж целия пост
# 4
Аз взех лятна количка още миналата зима когато дъщеря ми беше на 7-8месеца.Взех я за лятото, но установих че се управлява много по лесно отколкото комбинираната.Сега почти не я ползваме, само за по дълги разстояния и не през цялото време защото дъщеря ми обожава да ходи пеша. До година може и да не ви трябва.
Виж целия пост
# 5
а другата зима ще сме на 1.8 г, ще мога ли тогава да возя малката в лятна добре облечена?

Можеш
Виж целия пост
# 6
А да ви питам от колко месеца мога да сложа малкия в лятна количка? Видях едни, които се свалят до легнало (или почти легнало) положение. Сега сме на 4 месеца.
Виж целия пост
# 7
Вече спокойно можеш да го слагаш Peace!
Виж целия пост
# 8
Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 9
С лятна сме от както Валето стана на 10мес.
Много по-удобна и лекичка ми е/не че комбинираната ми беше тежка-9кг./
Цяла зима-ако това може да се нарече зима-сме с нея.Ако духа или вали -имам дъждобран....
Вече ходи, но като бързам предпочитам да е с количката....удобство си е
Виж целия пост
# 10
Мойта комбинирана е 6.5 кг Simple Smile Не мисля да я сменям.
Виж целия пост
# 11
духи, твойта е лека значи.

моята е хаук и мисля, че е 9 кг, но нещо краста ме е обхванала , та.... а и с беба вътре.. пак си тежи, днес с еналожи да сваля всичко от коша (ябълки, пюрета, краставици и прочие боеприпаси), за да я кача до асансьора..  ooooh!
Виж целия пост
# 12
И на мен ми се иска да си купя лятна количка, че нашата направо е като танк...
Виж целия пост
# 13
Аз мисля да си я ползваме до последно. Нали за това се купуват комбинирани - за да можеш да я ползваш постоянно.
А иначе аз не виждам проблем да си я возиш с летния кош през зимата. Повечето комбинирани колички се продават със зимно чувалче към летния вариант. Даже в момента ние сме на летния, че вече не иска да лежи и само се надига да гледа какво става наоколо Laughing
Виж целия пост
# 14
да, така е, затова са комби, но като че ли ми се иска супер лека да е, а те са единствено летните такива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия