Kak захранихте с месно пюре?

  • 1 362
  • 13
Здравейте!
6те захранвам с месно пюре и се 4удя как да дам 30мл,после 40мл........Да дохранвам със зелен4уково или с АМ Thinking.??
Как храните или сте хранили своите 6 месе4ни бебоци?
Виж целия пост
# 1
Първия ден 3-4 лъжички и дохранвах със зеленчуково, на втория ден двойно количество, на третия - двойно на двойното и така докато стигнахме количеството от едно бурканче. Като стигнахме цяло бурканче, давах през ден. Само, че ние с месото започнахме на 8 месеца, а не на 6.
Виж целия пост
# 2
С месно пюре захраних на 5 навършени месеца.Купих готово месно пюре на Хип си спомням,че беше.Първият ден дадох 2 лъжички.След като нямаше никаква отрицателна реакция,на другия ден дадох останалата част.Можеш в началото да пробваш с по-леко месо,като пиле,пуешко,заешко...Ти решаваш.Останалите съставки в пюрето като зеленчуците гледах да съм ги въвела по-рано.Никога не съм смесвала месно пюре с АМ или да дохранвам с АМ.
Виж целия пост
# 3
Първия ден 3-4 лъжички и дохранвах със зеленчуково, на втория ден двойно количество, на третия - двойно на двойното и така докато стигнахме количеството от едно бурканче. Като стигнахме цяло бурканче, давах през ден.
И при нас беше така.
Виж целия пост
# 4
Първия ден 3-4 лъжички и дохранвах със зеленчуково, на втория ден двойно количество, на третия - двойно на двойното и така докато стигнахме количеството от едно бурканче. Като стигнахме цяло бурканче, давах през ден.
И при нас беше така.
newsm10
Виж целия пост
# 5
аз захраних с месно пюре когато навърши 6 месеца и при положение че беше захранена с зеленчуково преди това дадох цяла порция месно
Виж целия пост
# 6
Захраних съвсем наскоро с местно пюре. Първият ден дадох 4-5 лъжички, вторият изяде половин бурканче, на третия - нищо не остана от пюрето.
Виж целия пост
# 7
Първият ден една лъжичка, втория- две и т.н докато не стигна до цяло бурканче. Дохранвах със зеленчуково пюре.Сега ги редувам- един ден зеленч.пюре, на следващия ден- месно.Доколкото -знам в началото трябва да се дава само пилешко и пуешко, от 7- мия месец-заешко, телешко и агнешко, след това свинско.
Виж целия пост
# 8
Месо дадох на 8 месеца и цялото бурканче наведнъж, не съм захранвала.
Виж целия пост
# 9
след 6-ия месец,но по малко и дохранвах със зеленчуковото,бързо увеличавах количеството
Виж целия пост
# 10
месо дадох на 8 месеца, смесих половината от местното пюре със зеленчуково, което ядеше, давах през ден 
Виж целия пост
# 11
Първия ден 3-4 лъжички и дохранвах със зеленчуково, на втория ден двойно количество, на третия - двойно на двойното и така докато стигнахме количеството от едно бурканче. Като стигнахме цяло бурканче, давах през ден.
И аз така  Hug
Виж целия пост
# 12
Дадох направо цяло бурканче месно пюре, защото съдържанието на месо в него е само 8%
Виж целия пост
# 13
Месо дадох на 8 месеца и цялото бурканче наведнъж, не съм захранвала.
И аз дадох цялото количество, то месото вътре е само 8%...  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия