Мъж- "сестра" в яслата

  • 1 621
  • 32
имаме отскоро в яслата фелдшер- млад мъж. понеже преди време имаше тема за възпитател в детска градина и тези, които са имали досег с него, са останали доволни, реших, че това е добре за децата.
 започнах да се колебая, защото той още на втория ден ми обяви, че моят син му е любимец... вечер, като го взема, детето направо е пропито с парфюма на фелдшера, което ме навежда на мисълта , че детето по цял ден му е в ръцете. два пъти се случи да го изнася на ръце отвътре и направих забележка на възпитателя, че и аз не си позволявам да нося почти 3 годишния си син- мисля, че вече е голям за това...
снощи за довиждане този мъж посегна да целуне детето ми по бузата , въпреки , че то се дърпаше и тогава ми прекипя. с остър тон му казах да го остави на мира и си тръгнахме...
цяла нощ си мисля какво да му кажа на фелдшера, та да не си позволява неща, които не приемам за нормални, и как да му го кажа, че да не го обидя?
Виж целия пост
# 1
Здравей, замислих се, синът ми също мирише на парфюма на лелката в яслата, и тя го целува, гушка ....теб те притеснява, че "сестрата" е мъж, или че има такива близки взаимоотношения.
Не знам...аз наивно приемам нещата явно...... newsm78, всъщност продължавам да мисля и да се чудя дали е възможно фелдшерът да му има нещо..... Thinking, ама не ми се ще да е истина може би.....но както казах аз съм наивна.
Ама в крайна сметка  като нещо те притеснява - казваш го в прав текст, пък и щом действията му са ти наистина неприятни - какво толкова го мислиш - ще го обидиш ли или не, то наистина човекът може да е искрен и добър ама като те притеснява..........предприемай мерки.
Виж целия пост
# 2
Аз не виждам нищо притеснително. Много мъже обичат деца без никакви "други" помисли. Все пак, той не е сам в групата. Има лелички и т.н. Разпитай другите сестри и събери инфо за него, за да се успокоиш. Знаем, че по лошо от това, дето си мисли една майка, няма. Wink
Виж целия пост
# 3
подразни ме това, че непознат мъж си позволява такава близост! не мисля,че му "има нещо" на човека...
Виж целия пост
# 4
Съсем нормално е това, но си мисля, че ако беше жена, нямаше да реагираш така. Естествено, че инстинктът ти да го пазиш ще се активира Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Аз пък мисля, че не е нормално. За мъж. За жена - повече бих го приела. И изобщо мисля, че не е нормално мъж да е един вид "лелка" в яслата/градината. Наречете ме дискриминатор, но за мен не е нормално и не бих го приела. Какво означава "любимец"?
Определено бих казала на човека, че никак не ми е приятно, на баща му също не му е, да избягва такава близост.
Виж целия пост
# 6
Аз пък мисля, че не е нормално. За мъж. За жена - повече бих го приела. И изобщо мисля, че не е нормално мъж да е един вид "лелка" в яслата/градината. Наречете ме дискриминатор, но за мен не е нормално и не бих го приела. Какво означава "любимец"?
Определено бих казала на човека, че никак не ми е приятно, на баща му също не му е, да избягва такава близост.


 Защо да не е нормално за мъж-моят например страшно обича деца и умее да ги забавлява.Децата на приятелските семейства го обожават,почти не съм срещала жена,която така да умее да увлича деца без значение на пол и възраст в игра.Внимателен,грижовен и търпелив е ,те го прегръщат ...Никой не съм забелязала да се притеснява,дори всички майки наоколо му се радват,че така добре се разбира с деца и казват,че такива мъже рядко се срещат. Hug
  Редовно,когато ходя да си вземам децата ги заварвам в скута на някого от персонала,това никога не ме е притеснявало. Peace
Виж целия пост
# 7
снощи за довиждане този мъж посегна да целуне детето ми по бузата , въпреки , че то се дърпаше и тогава ми прекипя. с остър тон му казах да го остави на мира и си тръгнахме...
цяла нощ си мисля какво да му кажа на фелдшера, та да не си позволява неща, които не приемам за нормални, и как да му го кажа, че да не го обидя?
Опитах се да наложа на всички роднини да се съобразяват с желанието на децата ми за близост, по-точно когато децата ми не желаят да бъдат прегръщани и целувани това да не им бъде налагано насилствено.
Но как да подходиш - нямам идея, защото нямам представа как би се отразило върху отношенията спряво детето.
Виж целия пост
# 8
Децата на приятелските семейства го обожават,почти не съм срещала жена,която така да умее да увлича деца без значение на пол и възраст в игра.

Ето това е отговора за мен. Има разлика между близки приятели и фелдшера в яслата.  Peace

Пак казвам, че това е моето мнение. Мъже в яслата - не, благодаря.  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Няма нищо ненормално. Кажи му съвсем спокойно, че не искаш да ти целува момчето, като се притесняваш.
Виж целия пост
# 10
И на дъщеря ми миналата година смениха треньорката по плуване с мъж. Бях изпаднала в ужас и на всичкото отгоре, дъшеря ми като се връщаше от плуване коментираше банския на треньора, какъв бил на палмички. И аз като луда майка започнах да разпитвам, ама той ли ви кара да му гледате банския и такива глупости ми се въртяха в главата. Ходих дори да погледна през прозореца на басейна и той банския един изрязан, ужас за мойте очи. Но тази психоза премина, децата много го харесват, а и се успокоих, че има момиченце в съседната група, още се притеснявам, че се събличат пред него, но моето зло око не отчита нищо нередно. Абе луда работа, само педофили ми се въртят в главата
Виж целия пост
# 11
Хм, не ми изглежда нищо ненормално.
За нас тези хора са непознати, но те са по цял ден с децата и за тях са познати.
Кажи му, че не ти е приятно да го целува и това е.
Виж целия пост
# 12
Няма нищо по-силно от майчиния инстинкт!Не казвам,че на човека непременно му има нещо,но щом ти си неспокойна,направи това,което чувстваш.  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 13
тази сутрин му казах, надявам се да не съм го обидила...
Виж целия пост
# 14
Честно казано съм параноик по темата и бих си преместила детето ... едно е да седи в скута на лелка и друго в скута на мъж ....... не давам на никого да докосва и целува детето ми ..... и няма да позволя това ........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия