До каква възраст ползвахте столче за хранене?

  • 3 919
  • 32
Ние не сме ползвали столче за хранене досега, чудя се дали има смисъл да купуваме тепърва - за бебе на 10-11 м.
Виж целия пост
# 1
не съм ползвала никога.
Виж целия пост
# 2
Ние имаме от тези дървените моделчета,които са съставени от две части:масичка и столче с табличка.Много е удобно и практично,защото като поотрастне детенцето,двете части се отделят и си имате масичка и столче за по- голямо дете.Имам позната,чиято дъщеричка е на три години и още ползват подобен модел.Предполагам,че и ние ще  ползваме нашето столче доста време.
Виж целия пост
# 3
Ние ползвахме столче до година и половина,но почнахме да го ползваме от седем месечни,та ако детето не е свикнало да седи на столче по от рано не знам на 10-11 месеца дали ще свикне.
Но ако има от кой да вземеш назаем за малко най добре ще прецениш дали има смисъл изобщо да купувате.
На мен специално ми беше много удобно Wink
Виж целия пост
# 4
Ние и досега ползваме столчето...на 3г. и 5м., само съм махнала масичката...столчето е високо, меко и удобно и детенце си е свикнало да сяда на него...
Виж целия пост
# 5
И ние ползваме столче, и двамата ги храня в него иначе пада едно гонене из цялата къща, всичко се омазва.
Но те са свикнали, и двамата ги сложих на стола когато бяха на 5 месеца и оттогава само там ядат и си знаят, дори като огладнеят сами се покатерват на стола Simple Smile
На мен ми е много удобно, особено като някой се заинати и започне да плюе и да маже, пада на масичката и лесно се чисти.
Виж целия пост
# 6
смятам да го ползваме поне до 1 клас. #Milti
Виж целия пост
# 7
Щом досега не сте купили то няма смисъл въобще да купувате.
Нашето столче го полzвахме до годинка и нещо. След това се наложи да го махнем, zащото Янис сядаше на единия от нашите столове и откаzваше да стане, в такъв случай се налагаше единият от двама ни с татито да стои прав, zащото няма как да седне на детското столче...
Няколко пъти така и... го раzкарахме.
Беше на Хаук.Отвратително и нестабилно (постоянно му падаше седалката).

П.С.Подарък от свекито  #2gunfire
Виж целия пост
# 8
Борис е на 1г.8м. и още се храни във високо столче.
Виж целия пост
# 9
Цитат на: arrows
Беше на Хаук.Отвратително и нестабилно (постоянно му падаше седалката).

П.С.Подарък от свекито  #2gunfire


е щом е било Hauck, няма как да е стабилно.
дъщеря ми е на 2г и половина почти и абсолютно сериозно ще го използва, нейното столче най-малко, ама най-малко до 5год възраст.
няма 'не искам' - аз командвам парада все пак и казвам кой къде ще се храни, а нейното място за хранене е на въпросното столче.
Виж целия пост
# 10
Ние все още го използваме.
Мъж ми слага Оги сутрин и вечер, а аз през деня го храня на дивана (бременна съм и избягвам да го вдигам).
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Liorena
Цитат на: arrows
Беше на Хаук.Отвратително и нестабилно (постоянно му падаше седалката).

П.С.Подарък от свекито  #2gunfire


е щом е било Hauck, няма как да е стабилно.
дъщеря ми е на 2г и половина почти и абсолютно сериозно ще го използва, нейното столче най-малко, ама най-малко до 5год възраст.


Ама не е на Хаук нали?  Wink

Има едни дето са столче и масичка и като сложиш столчето отгоре и става като високо детско столче....като попорасне детето може да си сяда само на столчето, а масичката е сложена пред него.
Много удачно ми се струва.

Но съвсем сериоzно ви апелирам: Не купувайте столче на Хаук.. Пълен буклук е.  Imp А и няма да го полzвате повече от година. Бас ловя  Twisted Evil
Виж целия пост
# 12
Цитат на: arrows

Ама не е на Хаук нали?  Wink


ами не е, аз само като го видях на снимка, това столче в не помня кой каталог беше, а като имам предвид, че количката ми беше Hauck -  най-великият боклук, сътворен някога, и имайки едно наум за Hauck-a в БГ - е, мерси просто.
тя, свекърва ти хубав подарък е направила Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Liorena
Цитат на: arrows

Ама не е на Хаук нали?  Wink


ами не е, аз само като го видях на снимка, това столче в не помня кой каталог беше, а като имам предвид, че количката ми беше Hauck -  най-великият боклук, сътворен някога, и имайки едно наум за Hauck-a в БГ - е, мерси просто.
тя, свекърва ти хубав подарък е направила Mr. Green


Всъщност подаръка е супер така да се каже...когато свекито го подари преди,...хм...година и половина , че май и повече, от тогава не сме я виждали  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Нашето столче е дървено и почти не съм го използвала- може би 2-3м. сме го ползвали. Алекс не искаше да седи в него. Пробвахме го и в столчето на наши приятели / високо с табла и всякакви екстри / ,но и в него не искаше да седи. Вече може би от 9-10м. седи на големите столове в кухнята. Може би се чуства като аутсайдер заклешен в столчето и затова предпочита да бъде с нас на масата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия