отново за столчето за хранене и неговите нива

  • 1 078
  • 22
Kаправо се побърках на тема столче за хранене, не мога и не мога да си харесам. Всички ми изглеждат едни огромниии..... А и незнам има ли смисъл от това столчето да има няколко нива на височина- ползвате ли ги и колко често? Бях се спряла на Чико хепи снак, но пък той няма различни нива, а гранд комфорта ми е.... абе като китюк...и ще се пръсна от мислене. сега я храня в столчето за кола но никак не е удобно... трябва бързо да реша помагайте:))))))
Виж целия пост
# 1
...а гранд комфорта ми е....

Точно него ползва дъщеря ми.
За мен нивата са важни.Дъщеря ми в повечето случаи се храни с нас на масата,в нейния си стол-точно затова са ми необходими нивата-за да наглася стола спрямо височината на масата.
Виж целия пост
# 2
моето е без нива - нагоре-надолу и на мен ми изглежда малко излишно, височината на обикновените столчета е колкото масите за хранене, така че за какво ти е тази функция
Виж целия пост
# 3
Нашия е съвсем обикновен-без нива!Божидара там само се храни-не виждам смисъл от други екстри!
Виж целия пост
# 4
моето е без нива - нагоре-надолу и на мен ми изглежда малко излишно, височината на обикновените столчета е колкото масите за хранене, така че за какво ти е тази функция
Ами защото има различни маси. Нашата примерно е по-висока и стандартното столче не ни върши работа. Затова многото нива са удобни, за да си нагласиш столчето спрямо масата. Нашето е Кенгуру Суити, което е едно към едно с Гранд Комфорта на Чиполино и за мен това е една от най-успешните ни покупки.
Виж целия пост
# 5
от четеното излиза че е хубаво да има нива - така ли?  Sad
Виж целия пост
# 6
Нашия е съвсем обикновен-без нива!Божидара там само се храни-не виждам смисъл от други екстри!

 Peace все пак нали столчето си има плот отпред...но всеки избира..

аз също бях харесала Чико снак  Peace ...но ми подариха друго  Sad
Виж целия пост
# 7
Да,има плот.Но на мен не ми е приятно дъщеря ми да се храни изолирана от нас.
Виж целия пост
# 8
Аз сравнително от скоро имам Чиполино Гранд Комфорт.За мен въпросът с нивата е много важен,защото мога да го храня навсякъде-и на масата,и на дивана... Гладай и за раменни колани,че много шават тези мушмуроци  Joy
Виж целия пост
# 9
Нашето е такова .
Доволна съм Peace


Виж целия пост
# 10
нашето е хепи снак и ние го слагаме до масата и то се чувства като в центъра на нещата Peace
Виж целия пост
# 11
горещо ще ти препоръчам Sweety на CANGAROO. Сгъва се лесно, не заема место, има нива на седалката, на облегалката, таблата се мести напред на степени, има колелца и струва 125 лева. Моето си го купих от мола в Слатина
Виж целия пост
# 12
https://cdn.bg-mamma.com/Zvpb/34811668.jpg[/img]



Този е страхотен  Peace Много положения на височина,на облегалката,на масата...Два десена...,сгъва се много лесно и става доста компактен.
Виж целия пост
# 13
това е нашето: http://www.family-bg.com/catalog/prX_1079.htm с всички екстри, на мен са ми необходими, особено регулирането във височина, защото я храня на дивана, на масата, на барполота...регулирането на облегалката пък ми е важно, защото на столчето си пием и млякото, но всеки сам си преценява
Виж целия пост
# 14
нашето е Поли на чико и наскоро се убедих че нивата са едно голямо удобство-само да видите как се радва малкият когато му го свалям на най-ниското ниво и се качва сам на своето столче!иначе последно време въобще не искаше да седи на него,а само на обикновен стол и храненето започваше да се превръща в проблем...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия