Промяна продължителността на МЦ и връзката с бебеправенето....

  • 720
  • 4
Здравейте на всички. Не знам дали е нормално или не това, което ми се случва и именно затова си позволих да пусна тази тема.
Откакто взехме решение да си имаме бебче, имам чувството, че цикълът ми се побърка Thinking 
Преди ми беше сравнително редовен- средно на 30-32 дни, но след старта на бебеправенето...продължителността варира от 32 през 35 до 40, колкото беше предишният...Имаше месец, в който така и не се "появи" newsm78
Случвало ли ви се е, мили кандидат-мами, подобно нещо и какво е вашето обяснение за това?
Лекарката ми каза, че е на емоционална основа, подсъзнателно, че не трябва да мисля само за това, но.....
Не съм си правила изследване на хормони, дали пък те да дават някакво отражение newsm78
В главата ми е цяла каша.... Sad
Предварително благодаря на включилите се и  отговорили, може пък и на друг да му е от полза.
Виж целия пост
# 1
При повечето момичета има промяна в цикъла след започване на опитите за бебче - има доста теми по този въпрос!
Късмет и дано се похвалиш скоро! Hug
Виж целия пост
# 2
Здравей, Виолета и аз имам същия проблем и си мислех, че само на мен се случва, но изглежда не е така. На 10.03 съм на лекар и ще видим той какво ще каже.Аз се притеснявам, защото ми е за втори път, имам син на 6 години и половина и той стана от втория опит, а сега не се получава вече от няколко месеца.   bouquet
Виж целия пост
# 3
Мама Натали, радвам се че си взела отношение по темата.
Хайде като ти свърши преледа- кажи какво е и мнението на твоя лекар по този въпрос.
Успех!

Pretty,  а ти би ли могла да ми кажеш къде бих могла да прочета повечко по този въпрос. Благодаря
Виж целия пост
# 4
violetta, виж тази темa
Като проработи търсачката, пусни 'промяна в цикъла' и виж колко теми излизат   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия