Дайте идеи какво да давам следобед вместо каша

  • 930
  • 13
Дъщеря ми е на почти 9 месеца. Следобед в 5 яде каша с плод. И това е всеки ден. Може ли всеки ден каша и, ако не, с какво да я заместя? Още не съм въвела глутен, ако не се брои една коричка хляб, която и дадох да гризе тези дни.
Виж целия пост
# 1
ми брои се  Rolling Eyes има безглутенови бисквити, с АМ става готино, като и с плодове.има крнфлейкс безглутенов. като почнеш и глутена мюсли, кус кус.
Виж целия пост
# 2
След това можеш да даваш кисел, кремчета, грис с АМ. Може да се добави плод. Голямата ми дъщеря и досега ги обича.
Виж целия пост
# 3
И аз съм за кисел, грис, ориз с АМ
Виж целия пост
# 4
Ако педположим,че си въвела глутен,което според мен си направила с коричката хляб,освен всичко,което са те посъветвали можеш да даваш овесени ядки с плод и АМ например или АМ с бисквити и плод.
Виж целия пост
# 5
то не че разликата е голяма - все е зърнено с плод и АМ.
дали ще е нишесте с АМ и плод, бисквити с АМ и плод, грис с АМ и плод, ориз с АМ и плод - все става зърнено-плодово-млечна каша на финала и вкусът не е дип различен, нали? нито пък хранителното съдържание.
Виж целия пост
# 6
Дъщеря ти е почти на 10м. и вече спокойно можеш да въведеш глутена-освен ако няма някакви причини да го избягваш, за които не си споменала.
Така че-има голямо разнообразие на каши, с които също можеш да разнообразяваш.

Естествено, остават и всички други варианти, за които са ти писали по-горе.
Виж целия пост
# 7
Можеш да правиш кремчета от натурално царевично нишесте, АМ и някакъв плод. Това, като безглутенов вариант на кашата  Wink
А ако въведеш глутена - ще имаш по-голям избор, както другите са ти написали.
Виж целия пост
# 8
аз редувам каша или плод с сметана и сега си мисля да почна да правя натурално царевично нишесте с АМ
Виж целия пост
# 9
Сина ми е на 9 месеца и му давам всичко,за което са ти споменали по-горе, с изключение на сметаната Simple Smile
Виж целия пост
# 10
киселчета,грис,има готови кремчета с плодове и извара и т.н.
също така и банан  Wink
Виж целия пост
# 11
ми брои се  Rolling Eyes има безглутенови бисквити, с АМ става готино, като и с плодове.има крнфлейкс безглутенов. като почнеш и глутена мюсли, кус кус.
Мдааааа и ние с това разнообразяваме, а и напоследък започнах да й права нишестени кашички!
Виж целия пост
# 12
Банан или ябълка или друг плод и бисквитки - изобщо нещо, което детето да може да държи само  Peace
Виж целия пост
# 13
Благодаря на всички за отговорите   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия