За очакванията...

  • 875
  • 19
Здравейте! Имам много сладък малък бебок, обаче...ако трябва да съм честна очаквах нещо по-различно /представях си го по по-различен начин, докато бях бременна/. Очаквах, че ще прилича на мен - светли очи и т.н. Детето изобщо не прилича на мен, важното разбира се е, че е жив и здрав. Искам да ви попитам при вас имаше ли разминаване в очакванията?
Виж целия пост
# 1
Не, не съм си го представяла по определен начин, дори не съм имала желания да прилича на мен или пък да има определен цвят на очите.Е, роди се със сини очи и всички казват, че ми е одрал кожата.
Виж целия пост
# 2
Ами винаги има . При нас се очакваше момче- роди се момиче:) . Мислех , че ще е едричка , а тя 2.650кг:) И в интерес на истината не ми приличаше на човече . Най - важното е да обичаш бебето си според мен , а това не става веднага , а с течение на времето , поне при мен беше така . Бебетата много се променят коса , очи и т. н. след време може би ще прилича на теб:)
Виж целия пост
# 3
Исках много да прилича на таткото , но малчо прилича на мен или по скоро на моя баща. Много се измени от както се роди,като се роди повече преличаше на баща си , а сега повече на мен както казах. Казват че момчетата приличат на майките си ,а момичета на бащите си незнам колко е вярно. Дано да са ни живи и здрави бебоците  пък да приличат на които си искат. Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Аз нямах никакви очаквания за това как ще изглежда бебето ми.Просто не можех да си го представя.Той прилича изцяло на баща си. Crazy Laughing
Виж целия пост
# 5
Природата се е постарала и в общия случай новороденото бебе прилича на баща си, за да му е по-лесно да го припознае Wink Пък с тези реклами за идеални, бели пухкави бебета е нормално да си представиш, че и твоето ще е такова. Като знам аз каква малка сбръчкана мишка родих   Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Аз също не си представях на кого ще прилича и т.н., но бях подготвена да видя едно сбръчкано, синьо-зелено трикилограмово човече, а той се роди близо 5 кила, бял и чист, изцяло оформен, ококорен, с прическа (огромна коса) и въобще всички лекари коментираха, че това за тях си  е тримесечно бебче. Това беше изненадата за мен. Laughing
Виж целия пост
# 7
Разминаването се получи в това ,че на видеозон ми казваха че ще бъде момиче ,а Пламчо всъщност е момче.
Виж целия пост
# 8
Аз и мъжа ми през цялото време,чакахме момче така беше казал доктора/въпреки,че аз винаги съм искала момиче/ и когато се роди момиче мъжа ми беше шокиран #Crazy!Девет месеца всички казваха 100% момче и в един момент........ Joy,но когато я видях да ми я показват си казах"Това е най-хубавото бебе което съм виждала някога" Flutter.Не съм имала нагласа как ще изглежда,просто тя беше прекрасна,аз бях очарована!  bouquet
Виж целия пост
# 9
Преди да се роди синът ми изобщо не съм си представяла как ще изглежда. Само исках да е с коса /знам, че е много идиотско/. И действително синът ми се роди с много гъста, дълга, черна коса
Виж целия пост
# 10
Аз си бях "поръчла" да има очите, косата и миглите на баща си Laughing. Така и стана. Не съм и очаквала друго.
Виж целия пост
# 11
И аз си представях едно хубаво и голямо бебе, което да прилича на мен. Пък то се роди не просто хубаво, а МЕГА (извинявам се за думата ама в момента не се сещам друга) хубаво--приличащо на баща си. Да не говорим, че си мислех, че ще е около 4кг., а той се роди 2900кг. Абе това което си представях като бременна е една стотна от това, което е в действителност Peace
Виж целия пост
# 12
Преди да се роди бебо не съм си го представяла по точно определен начин, но тайничко се надявах да е с малко и руса косичка и да прилича на мен - така и стана  Grinning
Виж целия пост
# 13
Ами да.Очаквах, че ще е хубав, но не чак толкова.
Виж целия пост
# 14
Аз пък си поръчах да е хубава и умна като майка си и да има дългите крака на баща си Grinning ама забравих да направя поръчка за палавостта и май е събрла на цялата рода палавостта hahaha
А и се оказа 1000000000000000000 пъти по -хубава от мен Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия