Вашето мнение за Лятна количка Caddy CT 0.6 - Chicco

  • 863
  • 5
Много съм и навита. Заслужава ли си? Детенцето ми е на година и половина? Доволни ли сте?
Виж целия пост
# 1
Според мен не си заслужва. Детенцето ти е голямо и съвсем скоро ще откаже да ползва количка въобще. Най-много още 5-6 месеца да я ползвате. Но ако ти харесва  Peace
Виж целия пост
# 2
Никой ли не е ползвал тази количка?
Виж целия пост
# 3
моето момиче скоро ще направи 2 г. и все още я ползваме. много е удобна и маневрена в сравенние с TCM и Хаук е светлинни години напред. препоръчвам ти я но в по-тъмният вариант защото предишната ми количка беше в подобен цвят и се налагаше да я пера на 3 дена.
Виж целия пост
# 4
Moeto dete e na 2,6 г.и въпреки това ВЧЕРА купих подобна количка на Хаук-с нея ще ходим на дълги разходки и ще се качваме по автобуси. Даже вчера още я изпробвахме.
  Нищо,че детето ти скоро ще е достатъчно голямо,при по-дълго ходене пеша,децата се уморяват и започват да хленчат да бъдат носени!Лятото наближава-количка лека ,малка,ще ти е НУЖНА.Дали на Чико,дали на Хаук,дали на Чиполино модела "ВЕГА"-купи си,защото може да ти се наложи да носиш на ръце понатежалото вече детенце.Поне моето вече трудно го нося,като се умори.
  Колко струва избрания от теб модел?Колко тежи?
  Аз имам 1 стар модел на Чико,но е тежък,защото е част от комбинирана количка с лятна седалка.Много здрави колички са Чикото,а и удобни.Харесвам тази марка.
  Успех!И пиши после дали си доволна!
Виж целия пост
# 5
5,5кг. е количката. Новият модел - Chicco 0.6 07 е с 300 гр. по-лек Wink Изглежда ми удобна като я гледам по улиците,но мен би ме притеснило, че няма никакво място за багаж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия