Колко време "работихте" за бебе?

  • 8 733
  • 239
Здравейте!
Искам да ви попитам колко време работихте над вашето бебче? Ние вече 3 години се пазим и се притеснявам дали сега ще стане и колко време ще ни отнеме? newsm78 ...
Виж целия пост
# 1
Е-е-е, нали знаеш, че при всеки е различно, ако ти кажа примерно 27 дена, това не значи автоматично, че и при теб ще проработи системата....

Ти защо не спиш?? Laughing
Виж целия пост
# 2
2-3 месеца.Не съм ги засичала точно,но общо взето лесно стана.
Виж целия пост
# 3
И при двете още на следващия месец имаше резултат  EFP
Виж целия пост
# 4
При нас имаше резлутат още първия месец, след като си направихме опита за бебче. Важното е спокойствието и забременяването да не ти е фикс идея, защото се изнервяш и нищо не става. Успех!
Виж целия пост
# 5
Още първия месец се опече работата!Че то било лесно и приятно! luvbed
Виж целия пост
# 6
Ние пък работихме доста време около година.
Виж целия пост
# 7
stana ot raz
Виж целия пост
# 8
Ние 8.г. се пазехме - като решихме, че ще правим бебе - стана веднага - не се притеснявай излишно
Виж целия пост
# 9
Около 4 месеца  Heart Eyes ще стане не се притеснявай
Виж целия пост
# 10
Първия път стана веднага.
Втория път - 7 месеца.
Виж целия пост
# 11
И двата пъти от раз
Виж целия пост
# 12
При нас стана на втория месец. Въпреки че веднага след като спрях хапчетата започнах да си меря БТ, да правя ову-тестове, секс по график, а преди това си бях направила един куп изследвания за съм сигурна, че съм здрава. Е, за съжаление първия месец не стана, вече бях решила, че и ако втория не стане ще ходя на лекар.  hahaha Но бебо се решил тогава да се появи.  Joy

Съветът ми е - не го мисли толкова и се старай да бъдеш спокойна. Аз определено много се натоварвах психически, а въобще не беше необходимо.  Peace

Пожелавам ти успех и скоро да се похвалиш с  EFP  Peace
Виж целия пост
# 13
Къмто 6 месеца.. Преди това се пазихме с прекъснат полов акт 4 години. Успех с бебеправенето!
Виж целия пост
# 14
Веднага.Мисля че доста лесно "хващам". Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия