Стрии

  • 553
  • 8
Момичета,
искам да ви питам...Аз имам 15 килца в повече и сега съм се заела да ги смъквам. Ама през октомври най-късно искаме  EFP и малко съм се притеснила дали сега като отслабна и задържа 2-3 месеца най-много дали после ще се нацепя? Майка ми и лелите ми нямат нито 1 стрия. Как мислите, че ще е при мен?
Уф #Cussing out
Виж целия пост
# 1
Според мен всичко си е до ген.
Наблягай на движението и се мажи с разни кремчета. А дали ще се нацепищш- ще кажеш после.  Laughing
Виж целия пост
# 2

Според мен всичко си е до ген.
Наблягай на движението и се мажи с разни кремчета. А дали ще се нацепищш- ще кажеш после.  Laughing
А и мястото на темичката май май не е тук  Peace
Виж целия пост
# 3
Най-малкото което можеш да направиш,за да предотвратиш стриите е да използваш специализирана козметика  PeaceИ все пак всичко е ген!
Виж целия пост
# 4
Зима, не пускай теми за всяко нещо, което ти хрумне - вече пусна тема за излишните килца, защо не сподели за стриите там Tired
Да не говорим, че темата е за Красива мама - а там ако пуснеш тема за стриите, ще те изядат с парцалите, защото за стриите има сортирано всичко това на едно място тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8154.0
Виж целия пост
# 5
Здравейте,
искам да ви благодаря за отговорите!

Извинявам се, че темата не е на правилното място! Мога ли да я преместя и как? Или трябва да я изтрия?
Не написах за стриите в темата за килограмите, защото според мен няма връзка!

Съжалявам, ако съм ви подразнила! Не съм искала!
  bouquet
Виж целия пост
# 6
Не си подразнила никой, аз малко пресилено реагирах, извинявай Embarassed
За темата не се притеснявай, Модератор ще я премести където трябва Simple Smile
Ти прочети линка, дето ти пуснах, там има всичко, ама абсолютно всичко за стриите, че и не само за тях Sunglasses
  bouquet
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти за линка, Стеф!   bouquet
Аз наистина не съм я пуснала темата ей така, а много ме интересува този въпрос!  Hug
Лека нощ!
Виж целия пост
# 8
Според мен също е до ген. При първата бременност от 45 кг. станах 83 и не се нацепих, а имам познати, които са качили 10-12 кила и имат стрии.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия