Секс-колко време след секцио?

  • 10 331
  • 54
Мили мами,колко време Ви трябваше да се възстановите след секцио за да можете да правите секс?Какво ви посъветваха докторите...колко време трябва да мине?А Вие спазихте ли съвета им Rolling Eyes?Благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
"Отчетох" се на 33-ия ден. Докторът каза след спирането на лохиите, не е по-различен случаят от естественото раждане, но повече внимавахме.
Виж целия пост
# 2
След нормално раждане правих секс на 20-тия ден.
А след секцио, предполагам, че когато ти се чувстваш комфортно - можеш да действаш   bouquet
Виж целия пост
# 3
След като ми спряха лохиите , но определени пози не ми бяха удобни известно време. Всичко зависи от това как се чувстваш ти Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Щом ми спряха лохиите.Значи горе-долу на 25 ден Laughing
Виж целия пост
# 5
Мили мами,колко време Ви трябваше да се възстановите след секцио за да можете да правите секс?Какво ви посъветваха докторите...колко време трябва да мине?А Вие спазихте ли съвета им Rolling Eyes?Благодаря ви предварително  bouquet

Ох, и ти като мен. Аз още не съм родила обаче през половината бременност не сме правили секс (от страх и неудобство, че съм доста обемна) и сега и двамата със съпруга ми само 1-3 виждаме  Laughing Нямам търпение да мине всичко и да мога да му се порадвам  Heart Eyes Blush
Виж целия пост
# 6
Някъде около 40-я ден.
Виж целия пост
# 7
Simple Smile
и ние така
Виж целия пост
# 8
Секциото не пречи на секса.След като минат лохиите все пак.  Peace
Виж целия пост
# 9
На 20 ден с презереватив Hug
Виж целия пост
# 10
на 36 ден- но се заредете с овлажнител-след раждането влагалището е по сухо а и от притеснение, такаче по добре да имате под ръка нещо подобно Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Веднага щом ми свършиха лохиите-около 40-ия ден.
Виж целия пост
# 12
На 20-я ден горе-долу!
Виж целия пост
# 13
на 36 ден- но се заредете с овлажнител-след раждането влагалището е по сухо а и от притеснение, такаче по добре да имате под ръка нещо подобно Simple Smile
Toва не важи за всички. Аз нямах проблем с овлажняването. Започнахме след като спряха лохиите, но при мен беше чак на 40-тия ден. Иначе бях готова още на третия ден. Родих със секцио.
Виж целия пост
# 14
Гинекологът ми ми беше казал след 25 дни, но аз лично предпочетох след около 40-50 дни. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия