Къде танци, балет или някакъв спорт за 2 годишни?

  • 1 748
  • 4
Моята госпожица има страшно много енергия и си мисля да я запиша на нещо да се изморява повече.
Ще е хубаво да е близо до Белите брези, но не е задължително.
Чакам идеи.
Виж целия пост
# 1
Не разчитай много на "чужда " помощ в твоя случай- може и да намериш школа за балет, танци или някакъв спрот, но това е твърде малко дете, за да може да му се задържи вниманието достатъчно дълго- и ми се струва ,че само ще си даваш парите напразно.
Мобилизирай се и я изморявай ти- времето се стопля и тичането и разходките с мама ще свършат същата работа по отношение на умората и много по-добра по отношение на връзката ни със собствените ни деца.
Виж целия пост
# 2
От интернет знам, че само школата на Маша Илиева ако не се лъжа, приема 2г. деца за балет само септември. Имаше идея в Смехорани да се организира дет. курс по танци, но нямаше кандидати. Ако разбереш нещо ще се радвам да споделиш. Искам да заведа дъщеря си.
Виж целия пост
# 3
Срещу нас точно има читалище със школа към балет "Дива". Дечицата са 5 годишни. Водих преди 3 дни Дени с идеята, ако й харесва, да я запиша на танци. Дори говорих с треньора им, той каза, че за 3-4 деца, могат да направят и групичка с две годишни:)

Ноооооо, както вкъщи детето обожава да танцува, там седя в мен и не пожела да слезе дори на земята, нито пък да отиде при другите деца. А по принцип е доста общителна и много играе с по - големи деца, но там загуби и ума и дума;) Като гледах децата, те трудно усвояват движенията, за две годишни, може просто да им пускат музика и да си въртят дупетата, според мен Laughing
Виж целия пост
# 4
И Марти доста танцува и ръчичките движи и някакви пируети прави(като се държи за нещо).
За това си мислех за танци. Може да проверя в Смехорани дали все пак не са организирали нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия