От днес с гной по сливиците

  • 1 439
  • 3
Преди няколко дни бях споделила,че синът ми е отново с някаква вътр. хрема и писала какво му давам.Но днес реших да го заведа на специалист-уши,нос,гърло и каза,че има гной по сливиците.Веднага взе гърлен секрет,а аз полудях #Crazy #Crazy #CrazyДавах му два пъти на ден Нурофен,който каза да го спра,а се страхувам с тая гной да не вземе да ми вдига  Т!?Изследванията ще бъдат готови чак в петък,също така му направихме кръвна картина.Каза да продължавам да слагам Макситрон -май бяха капките за нос и табл. Зертек и ако случайно вдигне  Т ,тогава да дам Нурофен.Не взимаме  АБ.
За пръв път ни взимат такъв секрет за наличие на някаква бактерия и се притеснявам newsm78Много ли е сериозно,заразно ли е и с какво се лекува това ooooh!Вече от месец имаме проблеми с тая пуста хрема:thinking:Категорично каза да спра капките-Коларгол-тия черните,защото в момента не бил за такива.Ох,вече незнам.Ако можете с нещо да ми помогнете-моля ви от сърце Praynig
Виж целия пост
# 1
Ами щом е с гнойна ангина, ще трябва да пиете АБ. Много хубаво, че е взел секрет - точно ще покаже кой АБ е най подходящ.
Щом е имал такава упорита хрема е трябвало да пуснете и носен секрет - да не би да се изолира и там нещо...
Не се притеснявай, така растат малките. Вярно, че е много неприятно, но няма как. по принцип казват, че при гнойна ангина е висока температурата, но моят е карал без никаква температура.
Сега се успокой, за да е спокойно и детето. Единственото, което можеш да правиш докато чакаш - ако можеш да го накараш да пие лимонов сок с малко мед или захар, а най-добре - да яде резенче лимон,посипано със сода за хляб и захар - обира налепите.
Успех и бързо да оздравява дечко Peace!
Виж целия пост
# 2
Не знам на колко години сте, но пробвай го да пие цитросепт.
Прави му гаргара с лайка и сода.
Направи му компресчето със твърдо сварен белтък и пудра захар в равни части.
От секрета може и нищо да не се изолира - това ни се е случвало.
Успех!
Виж целия пост
# 3
Сложи в една сламка малко нишадър /от аптеката/ и духни директно върху сливицата.
Гадно е, но почти веднага минава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия