разстройство и бременност

  • 1 938
  • 13
момичета от няколко часа ме е натиснало едно гадно разстройство Embarassed,кажете какво мога да пия,че ми е неудобно да притеснявам докторката си.
Виж целия пост
# 1
  На мен често ми се случваше докато бях бременна и ми помагаше оризова вода.
Виж целия пост
# 2
Точно преди седмица бях в такова положение,като изключим и вируса,който ме беше пипнал.Четири дни не излязох от тоалетната,като първите два дни ходих по около 10 пъти.Накрая някои ми каза да взема Imodium,питах и лекарката-безопасен е.Искам да ти кажа,че това действа моментално.Отидох в тоалетната чак след два дни.В аптеката ще ти кажат как се взима.Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Благородно ти завидях за положението, няма майтап!
Когато бях бременна, от 5 месец до края, ходенето по голяма нужда за мен беше "мисията невъзможна"! Ядях овесени ядки, кисело мляко, много плодове и зеленчуци, пиех разни чайчета, но...дни минаваха, докато с пот на челото, усилията ми се увенчаваха с успех!
Виж целия пост
# 4
 Оризова вода  Naughty
Виж целия пост
# 5
Компот от дренки,варен ориз...
Виж целия пост
# 6
Яж ориз, картофи, препечени филийки. Може да пиеш и Imodium Peace
Виж целия пост
# 7
Няколко капки йод ,разтворени във вода
Виж целия пост
# 8
Компот от дренки,варен ориз...
Виж целия пост
# 9
Можеш да пиеш оризова вода, да хапваш ориз, картофи, препечен хляб. Чаят от шипки също помага.

Но те съветвам все пак да притесниш докторката си. Важно е да се установи от какво е. Аз така не обърнах внимание и после имах проблеми. Отиди на лекар. Нищо не е безобидно по време на бременност. Нито запека, нито разстройството.
Виж целия пост
# 10
Когато в осмия месец пипнах вирус с разстройство пих Смекта, но без особен ефект.Мина ми след няколко дни от самосебе си. Можеш да ядеш и лимони.Киселото затяга.
Виж целия пост
# 11
Смекта  Peace  при мен подейства и бях доволна
Виж целия пост
# 12
Много ми помогна Imodium става и за бременни.
А ако не искаш лекарства пробвай с препечена филийка, сухари, солети, дренки.
Виж целия пост
# 13
размиваш в малко вода 1 лъжица брашно и 1 лъжица оцет и пиеш, много е ефикасно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия