Специализирана АГ болница Ева - Сливен

  • 22 640
  • 51
Здравейте Мами,
може ли някой да ми препоръча лекар за раждане в болница Ева в Сливен. Ще се радвам да споделите каквато и да е информация за тази болница. Аз живея в Бургас, тук ходя на консултация, но от скоро започнах да се замислям дали да не отида да раждам в Сливен. Нямам много време, защото термина ми е за началото на април. След всичко, което чета за бургаската болница, дилемата е доста голяма. Ще съм ви много благодарна ако споделите вашия опит  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
здравей аз също чакам бебе април
от ямбол съм но сега живея в пловдив и тук ще раждам.

за ева знам от мои приятелки които са  раждали там и са много доволни. също и държавната болница в сливен е на много добро ниво. знам че е след ремонт и бъдещите мами от ямбол раждат в тези две болници защото в ямбол са под всякаква критика.

дано да ти пише и някои които е раждал там аз мога само с тази иформация да ти помогна. потърси в здравния справочник.

след като ще раждаш април включи ли се в априлския списък  Laughing ?
Виж целия пост
# 2
Аз съм от град близо и до Бургас и до Сливен, термина ми е за края на април и мисля да раждам именно в тази болница, тъй като съм чула много добри отзиви. От началото на бременността си ходя на консултации при д-р Станка Дичева, в ДКЦ 1 именно с тази цел да раждам при нея, тъй като е много добра и отзивчива, а раждането ще е  във Ева. Имам много познати , които са раждали там/дори от Бургас/  и са страшно доволни, една стотинка за нищо не ти искат и отношението е супер. Докато за Бургас знам, че докторите задължително си искат пари за раждането. Така, че наистина си помисли добре какво да направиш! Simple SmileНо избереш ли Сливен, няма да съжаляваш.
Виж целия пост
# 3
Раждала съм в ЕВА и съм много доволна.Доктор Дичева ми прави секциото и всичко беше перфектно,никакви пари не съм давала освен за легло и чревен секрет общо около 20 лв.Персонала е супер даже и косата ми сресваха  Grinning   За бебета се грижеха добре,2 пъти на ден ги къпят и са с памперси и ританки.Успех на всички и да гушкате много сладки бебета Hug
Виж целия пост
# 4
az sa6to rajdax v Sliven, v Eva.Rajdaneto mi be rakovodeno ot D-r Di4eva. Ako dai boje imam vtoro dete niakoga, pak 6te otida da rajdam v Sliven, pri sa6tata lekarka. Znam, 4e drugite lekari v Eva sa6to sa dobri.Uspex i leko rajdane!
Виж целия пост
# 5
Препоръчвам да търсите д-р Михайлова в МБАЛ Селемински. Гарантирано високо качество. Д-р Михайлова направи първото ми секцио. Много съм доволна. Възстанових се много бързо. Всичко беше супер професионално.
За второто секцио се доверих на д-р Дичева, която води и първата и втората ми бремености, но трябва да кажа, че изобщо не съм доволна. Второто секцио беше във въпросната АГ Ева. Първо, в стаята, в която бях санитарния възел беше със запушен канал за мръсната вода и когато се къпехме трябваше да чакаме поне 30 минути за да се отече водата. Второ, изписаха детето със стафилококова инфекция, която личния педиатър установи няколко часа след като се прибрахме в къщи. Трето, наложи се да ми правят нова операция на същото място, където беше секциото, защото се оказа, че вътрешните конци, с които са ме шили са били замърсени и вместо организма да ги усвои, се образува някаква капсула под кожата, в която се събират замърсените тъкани.
Виж целия пост
# 6
Аз съм от Бургас и наскоро разбрах,че сигурно ще ми се наложи да раждам със секцио,защото получих херния.Има още доста време,термина ми е в края на февруари,но събирам мнения и впечатления.Трябва да реша дали в Бургас или Сливен.Казвам се Таня, така че пишете.
Виж целия пост
# 7
Аз съм от Бургас и наскоро разбрах,че сигурно ще ми се наложи да раждам със секцио,защото получих херния.Има още доста време,термина ми е в края на февруари,но събирам мнения и впечатления.Трябва да реша дали в Бургас или Сливен.Казвам се Таня, така че пишете.
не си губи времето и нервите в Бургас.С теб ще раждаме/живот и здраве/ по едно и също време.По4ти вси4ко ве4е съм проу4ила за Сливен и съм категори4на за клиника Ева.Незнам какво то4но те интересува-питаи,ще ти отговоря.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ти KAS,интересува ме колко време преди това трябва да се отиде на място за да се уговорят нещата,колко пари е секциото,при кой лекар си се ориентирала,защото тук горе-долу ги знаем какви са и.т.н.Не се ли притесняваш какво ще е времето,все пак е февруари-март.Ти със секцио ли ще раждаш.Аз въобще не искам със секцио,но времето ще покаже.
Виж целия пост
# 9
Благодаря ти KAS,интересува ме колко време преди това трябва да се отиде на място за да се уговорят нещата,колко пари е секциото,при кой лекар си се ориентирала,защото тук горе-долу ги знаем какви са и.т.н.Не се ли притесняваш какво ще е времето,все пак е февруари-март.Ти със секцио ли ще раждаш.Аз въобще не искам със секцио,но времето ще покаже.
много е късно и моите зверове ве4е спят,а в спалнята са ми телефоните-утре ще ти изпратя вси4ко,а що се отнася до пари-ако си осигурена,плащаш 3.60 на ден,а секциото е безплатно.
Виж целия пост
# 10
саита на клиниката е:www.evahospital.com;можеш да си зададеш въпросите на:agbolnica_sl@mail.bg На мен ми отговори д-р Иорданов-0888799754.Много мои познати родиха там-не се замисляи,защото отзивите са 4удесни.Хората са си медици,а не бизнесмени както тук.Щях да забравя-някои трябва да ти носи храна,защото там не давали такава.Аз съм решила да отида на поне 1 предварителен преглед-ако решиш по-нататък,може да идем заедно.Дано да съм ти била полезна
Виж целия пост
# 11
Благодаря ти Кас,всяка информация ми е полезна.Моят термин е за 1 март,но съм сигурна,че ще стане по-рано,а ако е със секцио аз ще си избера кога.Сега ми казаха ,че секциото е 300лв.Най-добре на място защото всеки ти казва различно.
Виж целия пост
# 12
може това да е цената в слу4аи,4е не си осигурена-но на мен категори4но ми казаха,4е независимо какво раждане си избера,нищо няма да платя
Виж целия пост
# 13
Здравейте! Искам да споделя, ч
Виж целия пост
# 14
Искам да споделя, че съм от Нова Загора и ходя на консултации в Ева при д-р Йорданов от началото на бременността ми. Доволна съм и се надявам на или около12.01.2008 да родя там. През август ми се наложи да остана за 4 дни в болницата и имах възможност да наблюдавам организацията там. Готова съм да отговоря на въпросите ви ако имате такива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия