Ще ми дадат ли парите???

  • 574
  • 11
Искам да ви питам ,защото вече 3 месеца откакто се е родил сина ми ,а аз още не съм си взела 200 лв.от социалните.Въпроса ми е нали ще ми ги дадат да няма някакъв срок,който съм изпуснала,че ми трябват.
Виж целия пост
# 1
Имаш право да вземеш тези пари до навършването на детето 3г. Така че, споко имаш много време Mr. Green
Виж целия пост
# 2
 HugБлагодаря  bouquet
Виж целия пост
# 3
Според мен е 2 години срока, в който межеш да си ги искаш, ама по-добре не чакай толкова много, а иди и си ги вземи !  Wink
Виж целия пост
# 4
И аз знам, че е до 2-годишна възраст на детето. Отивай и ги взимай бързо. И без това държавата не се грижи много-много за бъдещето си - децата ни, така че поне се възползвай от малкото, което отпуска.
Виж целия пост
# 5
Според мен е 2 години срока, в който межеш да си ги искаш, ама по-добре не чакай толкова много, а иди и си ги вземи !  Wink

три години - за еднократните помощи при раждане на дете, считано от края на месеца, през който е родено детето

Сега вече е толкова!
Виж целия пост
# 6
3 години е срока да си подадеш документите. след това имаш 3 месеца да си я вземеш. мисля, че е важна подробност.
Виж целия пост
# 7
Какво имаш в предвид с "дадат"? Защото те не ги раздават като рекламни брошурки в болниците, трябва да отидеш и да си пуснеш молба-декларация + оригинала на акта за раждане + бележка от общината за поредността на детето. В смисъл, че инициативата е в теб, затова не чакай дълго.
Виж целия пост
# 8
 Да ще ти ги дадат, но не отлагай а действай по въпроса. Peace
Виж целия пост
# 9
Въпроса ми е нали ще ми ги дадат да няма някакъв срок,който съм изпуснала,че ми трябват.
Имай впредвид, че се чака близо месец да ти преведат сумата! Затова отиди още сега до соц. да си подадеш документите!
Успех!
Виж целия пост
# 10
Искам да ви питам ,защото вече 3 месеца откакто се е родил сина ми ,а аз още не съм си взела 200 лв.от социалните.Въпроса ми е нали ще ми ги дадат да няма някакъв срок,който съм изпуснала,че ми трябват.
3години е срока Peace
Какво имаш в предвид с "дадат"? Защото те не ги раздават като рекламни брошурки в болниците, трябва да отидеш и да си пуснеш молба-декларация + оригинала на акта за раждане + бележка от общината за поредността на детето. В смисъл, че инициативата е в теб, затова не чакай дълго.
Peace
Без да са подадени документите никой няма да преведе пари. Peace
Виж целия пост
# 11
След изчерпателния постинг на Дими бих добавила единствено, че документите се подават в Социалната служба по адресна регистрация и личната карта на майката.
Пиша го, защото аз родих и живея във Варна, но съм със софийско жителство, та за въпросната сума ходих в София да подавам документи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия