кога за първи път давахте антибиотик на вашето бебе?

  • 4 398
  • 41
Моето съкровище №2 е на 7 месеца и за първи път се разболява  Sick. Вече 5-ти ден поддържа вечер температура около 37,6. Давам му Норуфен и витамин С. Сополите са в изобилие. Нашата лекарка каза, че ако до 6-тия ден не се смъкне температурата ще трябва да борим болестта с антибиотик. Обаче това никак не ми харесва. Много ми се ще да минем без тях. И се чудя не е ли много мъничък за антибиотик. За жалост не мога да си спомня каката кога е боледувала за първи път по-сериозно.  newsm78
Виж целия пост
# 1
На два месеца и половина- разви пневмония.
Не бива да се притесняваш, щом педиатъра прецени- давай. Днешните антибиотици са толкова пречистени, че няма страшно  Wink
Виж целия пост
# 2
Беше в 5 месец,давах Зинат  Peace
Виж целия пост
# 3
Малко преди годинката ни се наложи да дадем антибиотик казва се клацид или нещо такова.По принцип нямахме никакви симптоми за грип или нещо подобно,оказа се,че са били кътниците,но нямаше как беше дигнал 39,8 градуса.
Виж целия пост
# 4
 ooooh! Направо ме е срам да кажа - на два месеца и една-две седмици беше.  Sick
Виж целия пост
# 5
Преди около месец! За 3 дни се оправи Peace
Виж целия пост
# 6
Беше на 11 месеца, но честно казано не изкарах пълния курс, защото явно не си беше за антибиотик. Когато са малки още и педиатърите за да се застраховат, много често изписват антибиотик прибързано. Сега отново ни се наложи антибиотик /вече сме на 1г.8м/ и давах докато изпихме шишенцето. Ако се налага давай и не се притеснявай. По-добре е да се спре инфекцията, отколкото да се остави недоизлекувано.
Виж целия пост
# 7
На 7 месеца. Дано не ни се налага вече. Според мен беше излишно.
Може да му растат зъби на детето.  Thinking
Виж целия пост
# 8
На 53 дни!Обаче беше назначен правилно и много помогна!
Виж целия пост
# 9
За първи път дадох на 3 месеца, а след това за втори път - на 4 и половина. Оттогава не се е налагало, дано не се и налага!
Виж целия пост
# 10
ooooh! Направо ме е срам да кажа - на два месеца и една-две седмици беше.  Sick
Че какво срамно има?Пази боже да не се налага се казва   bouquet
Виж целия пост
# 11
На 11 месеца, направи ангина. И след това още два пъти през месец.
Дано ви се размине антибиотика.  Praynig
Виж целия пост
# 12
На два месеца беше, тогава се наложи след като нищо друго не помогна, дано не се наложи отново Praynig
Виж целия пост
# 13
На 7 месеца,и при нас много се налагаше.Даже първо пи Аугоментин два приема,но спешно се наложи да влезем в болница там и слагаха венозно два АБ много силни ,изписаха ни след 5 дни престой и пак ни приеха с рецидив на вируса който беше чревен придружен с пневмония и пак АБ,за едно боледуване един куп Аб .Когато трябва и се налага трябва да даваме все пак са бебета и всичко се развива много  бързо.Пожелавам ви да минете без тях.
Виж целия пост
# 14
на 6 месеца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия