Готвене в плик

  • 8 573
  • 33
Момичета купих си пликове за печене онзи ден. Досега никога не съм ползвала. но занм ,че става доста вкусно месцето печено така. Видях рецепти за пиле в плик, но пак не разбрах всичко ли слагате вътре или само месцето. Дайте идейки за да блесна тази вечер. Laughing
Виж целия пост
# 1
всичко в плика и го продупчваш на няколко места!
Виж целия пост
# 2
Аз правя скумрия в тези пликове. Изчистената и измита риба я посолявам, слагам счукан чесън и малко черен пипер вътре в рибата, слагам я в лика. Поливам я с зехтин, изцеден лимон, няколко колелца лимон върху рибата и връзвам плика. Пробивам дупки с игла на няколко места и задушавам 30-40 минути в предварително загрята фурна.
Рибата става страшно крехка и най важното не мирише в кухнята и ти остава чиста фурната  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз за гарнитура на месцето най - често заедно с него слгам картофки ( нарязани на по - едро ) -
като добавя масълце и водичка, става чудно:))
Виж целия пост
# 4
Много често пека всякакви меса - пилешко, свинско, заешко, агнешко - и риба. За месата слагам в плика картофки, гъби, лук, моркови и овкусявам с подходящи подправки, вино или бира. Затварям, надупчавам с игла и пека - става невероятон вкусно, а и не търкаш загорели тави Laughing!
Виж целия пост
# 5
И аз обичам да готвя в плик.Бързо,чисто,вкусно.Но аз не съм дупчила досега плика newsm78
Виж целия пост
# 6
И аз обичам да готвя в плик.Бързо,чисто,вкусно.Но аз не съм дупчила досега плика newsm78
Задължително се дупчи, пише го и на упътването  Naughty
Виж целия пост
# 7
Редовно ползвам плик за готвене.
Да,трябва да се дупчи. Peace
Виж целия пост
# 8
Вече почти не готвя без плик или хартия за печене.
Когато използвам плик, слагам всичките продукти вътре, дупча и пъхам в печката Simple Smile
Виж целия пост
# 9
всичко в плика и го продупчваш на няколко места!
Точно така Peace
Аз слагам месцето в марината да пооотлежи, после слагам в плика, сипвам и от марината малко, слагам морковче,чесънче,лук,горчица, подправки и т.н. каквото се сетиш. После пробивам на 2-3места и става мозък Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Аз слагам 1 лъжица брашно в прика и го тръскам, за да полепне  по стените.Остатъка от брашното се изсипва.Нямам идея защо се прави, видях го от свекито.
Виж целия пост
# 11
и аз преоткрих наскоро тази технология - ама защо не ми дойде по рано на ум преди да си орезеля новата печка Crazy
Виж целия пост
# 12
 А от къде купувате пликовете?
Виж целия пост
# 13
А от къде купувате пликовете?
Има ги във всеки супермаркет. Продават се в пакетче по 4/6/8 броя.
Виж целия пост
# 14
Има ги във всеки супермаркет. Продават се в пакетче по 4/6/8 броя.

Аз къде съм гледала  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия