Честит 8-ми март, мамчета!!!

  • 1 049
  • 9
Мили мами, честит празник! Да сте много щастливи, дечица да ви радват, да ви слушат, и да ви обичат!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Честит Празник, мили мами  Hug!
Бъдете все усмихнати, здрави и щастливи като най-прекрасното цвете  bouquet
Виж целия пост
# 2
Честит празник и от мен мили Мами  Grinning Да сте обичани и красиви и да имате нещата, които искате в живота си!

ПС: Ая, как си? Моментът набилжава  Grinning Успех! Мислим за теб  Hug Чакаме добрата новина  Hug
Виж целия пост
# 3
         Честит празник, мили мамчета! Бъдете здрави, щастливи, красиви  и много обичани! newsm51
Виж целия пост
# 4
Честит празник и от мен! Бъдете винаги весели и усмихнати, обичани и радвани!   mamma
Виж целия пост
# 5
ПС: Ая, как си? Моментът набилжава  Grinning Успех! Мислим за теб  Hug Чакаме добрата новина  Hug
Чудя се да го събирам ли тоя багаж или да си ходя с корема  Crazy  Mr. Green Мерси  Hug
Виж целия пост
# 6
Честит 8 март мамчета от здраве и от щастие да не се отървете  bouquetАя датата не беше ли утре newsm05
Виж целия пост
# 7
Ая, стискам палци!
Виж целия пост
# 8
Честит празник !Бъдете много щастливи и много обичани!
Айя леко раждане   bouquet
Виж целия пост
# 9
Честит празник, мацки!
Хем сте мами, хем сте дами - празника е двоен! Пожелавам ви да сте в пролетно настроение през цялата година! Да се чувствате обгрижвани, обичани и глезени от дечица и съпрузи и късмета да е с вас!


П.П. Ая, утре сме с теб и чакаме попълнението с нетърпение! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия